Wyniki sobotnich meczów – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 listopada 2020 11:44

Wczoraj drużyny z IV, V ligi oraz A i B Klasy rozgrywały kolejki ligowe. Podajemy wyniki wszystkich meczów.

 

IV Liga Grupa Zachodnia

Dalin Myślenice – Unia Oświęcim 3:2
KS Chełmek – Nowa Proszowianka 4:0
LKS Śledziejowice – Garbarnia II Kraków 1:2
Orzeł Ryczów – Clepardia Kraków przełożony
Pcimianka Pcim – LKS Rajsko przełożony
Słomniczanka Słomniki – MKS Trzebinia 1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie pauzowała
Wiślanie Jaśkowice – LKS Jawiszowice 5:0

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Ryczów 29 25:8

2

Wiślanie Jaśkowice 28 43:8

3

Dalin Myślenice 26 28:19

4

Sokół Kocmyrzów 25 30:13

5

Beskid Andrychów 22 24:17

6

Unia Oświęcim 21 24:19

7

MKS Trzebinia 21 25:21

8

KS Chełmek 20 28:20

9

Pcimianka Pcim 18 19:14
10 LKS Jawiszowice 18 23:22

11

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17 18:29

12

Orzeł Piaski Wielkie 14 12:20

13

Clepardia Kraków 13 21:21

14

Garbarnia II Kraków 13 19:27

15

LKS Śledziejowice 11 21:33

16

Słomniczanka Słomniki 10 12:22

17

LKS Rajsko 9 11:24

18

Puszcza II Niepołomice 5 12:32

19

Nowa Proszowianka 2 7:33

 


V Liga 

Garbarz Zembrzyce – LKS Gorzów przełożony
Halniak Maków Podhalański – Zatorzanka Zator 2:1
Kalwarianka Kalwaria Zabrzydowska pauzowała
MKS Libiąż – Niwa Nowa Wieś 1:3
Sokół Przytkowice – LKS Żarki 3:1
Team Sport Hejnał Kęty – Babia Góra Sucha Beskidzka 4:1
Tempo Białka – Victoria 1918 Jaworzno przełożony
Zgoda Byczyna – Brzezina Osiek 1:6

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 35 39:8

2

Team Sport Hejnał Kęty 32 43:15
3 Niwa Nowa Wieś 29 25:9

4

Nadwiślanin Gromiec 28 26:15

5

Brzezina Osiek 28 28:9

6

Sokół Przytkowice 25 23:20
7 LKS Gorzów 23 31:26

8

Sokół Przytkowice 22 20:19

9

Babia Góra Sucha Beskidzka 22 28:17

10

LKS Żarki 19 25:27

11

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 23:21

12

Halniak Maków Podhalański 11 13:22

13

Victoria 1918 Jaworzno 10 19:25

14

Halniak Maków Podhalański 13 14:30

15

Zatorzanka Zator 9 11:28

16

Sosnowianka Stanisław Dolny 7 18:50

17

Garbarz Zembrzyce 4 10:41

 


A Klasa (mecze zaległe)

Pogórze Gierałtowice – Zgoda Malec 3:5
Solavia Grojec – Strumień Polanka Wielka 2:6
Zaborzanka Zaborze – Soła Łęki 1:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Górnik Brzeszcze 34 43:8

2

Przeciszovia Przeciszów 32 46:16

3

Strumień Polanka Wielka 29 41:20

4

Zgoda Malec 23 40:30

5

Orzeł Witkowice 22 31:22

6

LKS Bobrek 20 26:23

7

Solavia Grojec 17 22:25

8

Soła Łęki 16 24:23

9

LKS Bulowice 15 20:37

10.

Puls Broszkowice 13 34:47

11

Pogórze Gierałtowice 11 19:34

12

LKS Piotrowice 10 17:40

13

Zaborzanka Zaborze 9 12:34

14

Sygnał Włosienica 7 25:41

 


B Klasa

LKS Głębowice – Skawa Podolsze 3:2
LKS Palczowice przełożony
LKS Poręba Wielka – Iskra Brzezinka 1:8

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 36 61:15

2

KS II Chełmek 21 40 : 24

3

Korona Harmęże 21 34:24

4

LKS Palczowice 12 22:37

5

LKS Głębowice 10 26:42

6

Skawa Podolsze 7 15:31

7

LKS Poręba Wielka 6 18:43

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .