Wyniki sobotnich meczów pierwszych kolejek lokalnych rozgrywek- TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 sierpnia 2020 21:44

Podajemy wyniki IV, V Ligi i A oraz B Klasy.

 

IV Liga Grupa Zachodnia

Beskid Andrychów – LKS Jawiszowice 3:1
Dalin  Myślenice – KS Chełmek 1:1
MKS Trzebinia – LKS Rajsko 3:0
Orzeł Piaski Wielkie – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6:1
Orzeł Ryczów – Garbarnia II Kraków 2:1
Słomniczanka Słomniki – Sokół Kocmyrzów 0:0
Unia Oświęcim – Clepardia Kraków 0:0
Wiślanie Jaśkowice – Puszcza II  Niepołomice 4:0

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Piaski Wielkie 3 6:1

2

Wiślanie Jaśkowice 3 4:0

3

MKS Trzebinia 3 3:0

4

Beskid Andrychów 3 3:1

5

Orzeł Ryczów 3 2:1

6

Dalin Myślenice 1 1:1

6

KS Chełmek 1 1:1

8

Clepardia Kraków 1 0:0

8

Sokół Kocmyrzów 1 0:0

8

Unia Oświęcim

1 0:0

8

Clepardia Kraków 1 0:0

12

Pcimianka Pcim 0 0:0

12

MKS Nowa Proszowianka 0 0:0

12

LKS Śledziejowice 0 0:0

15

Garbarnia II Kraków 0 1:2

16

LKS Jawiszowice 0 1:3

17

LKS Rajsko 0 0:3

18

Puszcza II Niepołomice 0 0:4

19

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0 1:6

 

V Liga 

Garbarz Zemrzyce – Nadwiślanin Gromiec 0:2
MKS Libiąż – Zatorzanka Zator 1:2
Niwa Nowa Wieś – LKS Gorzów 4:0
Sokół Przytkowice – Victoria 1918 Jaworzno 4:0
Team Sport Hejnał Kęty – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:1
Tempo Białka pauzuje
Zgoda Byczyna – Babia Góra Sucha 0:3

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Sokół Przytkowice 3 4:0

1

Niwa Nowa Wieś 3 4:0

3

Babia Góra Sucha Beskidzka 3 3:0

4

Nadwiślanin Gromiec  3 2:0

5

Team Sport Hejnał Kęty 3 2:1

5

Zatorzanka Zator 3 2:1

7

Tempo Białka 0 0:0

7

Brzezina Osiek 0 0:0

7

Sosnowianka Stanisław Dolny 0 0:0

7

Halniak Maków Podhalański 0 0:0

7

LKS Żarki 0 0:0

12

MKS Libiąż 0 1:2

12

Zatorzanka Zator 0 1:2

14

Garbarz Zembrzyce 0 0:2

15

Zgoda Byczyna 0 0:3

16

LKS Gorzów 0 0:4

16

Victoria 1918 Jaworzno 0 0:4

 


A Klasa

LKS Bulowice – Strumień Polanka Wielka 1:5
Puls Broszkowice – Górnik Brzeszcze 2:6
Zaborzanka Zaborze – Pogórze Gierałtowice 1:2

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Górnik Brzeszcze 3 6:2

2

Strumień Polanka Wielka 3 5:1

3

Pogórze Gierałtowice 3 2:1

4

Soła Łęki 0 0:0

4

Zgoda Malec 0 0:0

4

Orzeł Witkowice 0 0:0

4

Solavia Grojec 0 0:0

4

LKS Piotrowice 0 0:0

4

Sygnał Włosienica 0 0:0

4

LKS Bobrek 0 0:0

11

Przeciszovia Przeciszów 0 0:0

12

Zaborzanka Zaborze 0 1:2

13

Puls Broszkowice 0 2:6

14

LKS Bulowice 0 1:5

 

B Klasa

LKS Głębowice pauzował
LKS Palczowice – Korona Harmęże 1:4
LKS Poręba Wielka – Skawa Podolsze 2:4

 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Korona Harmęże 3 4:1

2

Skawa Podolsze 3 4:2

3

KS II Chełmek 0 0:0

3

LKS Głębowice 0 0:0

3

Iskra Brzezinka 0 0:0

6

LKS Poręba Wielka 0 2:4

7

LKS Palczowice 0 1:4

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa