Wyniki sobotnich meczów IV Ligi – tabele

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 listopada 2019 22:32

Podajemy komplet wyników meczów IV, V Ligi i A oraz B Klasy.


IV Liga Grupa Zachodnia

Beskid Andrychów – Orzeł Ryczów 2:2
Cracovia II Kraków – MKS Trzebinia 2:0
Clepardia Kraków – Unia Oświęcim 1:3
Czarni Staniątki – Słomniczanka Słomniki 1:3
LKS Rajsko – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:0
Sokół Kocmyrzów – Wiślanie Jaśkowice 0:5

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Wiślanie Jaśkowice 42 44:14
2 Cracovia II Kraków 41 50:13
3 Wisła II Kraków 33 35:24
4 Pcimianka Pcim 32 32:21
5 Słomniczanka Słomniki 31 31:27
6 Orzeł Ryczów 28 32:24
7 Beskid Andrychów 26 31:22
8 Dalin Myślenice 25 35:17
9 Orzeł Piaski Wielkie 24 32:30
10 MKS Trzebinia 24 23:19
11 Unia Oświęcim 21 28:31
12 Clepardia Kraków 20 26:40
13 LKS Rajsko 17 24:42
14 LKS Jawiszowice 14 27:48
15 Czarni Staniątki 13 19:36
16 Skawinka Skawina 13 24:43
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 15:34
18 Sokół Kocmyrzów 8 22:45

 

V Liga

Rozgrywki rundy jesiennej tej ligi zakończono wcześniej.

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
 1 KS Chełmek 37 45:10
2 Tempo Białka 36 49:11
3 Niwa Nowa Wieś 27 51:23
4 Garbarz Zembrzyce 26 25:19
5 Brzezina Osiek 25 27:21
6 Nadwiślanin Gromiec 25 35:26
7 Zatorzanka Zator 24 26:27
8 Babia Góra Sucha Beskidzka 22 34:24
9 LKS Gorzów 21 25:25
10 Victoria Jaworzno 21 24:23
11 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 20 28:32
12 MKS Libiąż 19 28:46
13 Halniak Maków Podhalański 13 24:34
14 Arka Babice 11 12:35
15 LKS Żarki 10 15:41
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 9:60

 

A Klasa
Zakończono rundę jesienna w tej klasie rozgrywkowej.

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Team Sport Hejnał Kęty 28 41:13
2 Przeciszovia Przeciszów 24 28:11
3 Soła Łęki 22 26:13
4 Górnik Brzeszcze 22 30:17
5 Strumień Polanka Wielka 21 26:17
6 Zgoda Malec 18 31:25
7 Sygnał Włosienica 13 17:19
8 LKS Bobrek 13 25:33
9 Orzeł Witkowice 10 23:28
10 LKS Piotrowice 8 9:21
11 Solavia Grojec 8 16:40
12 Pogórze Gierałtowice 3 11:42

 

B Klasa

Rozgrywki jesienne tej ligi zakończono już wcześniej

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 LKS Bulowice 29 48:7
2 Puls Broszkowice 25 57:14
3 Zaborzanka Zaborze 24 30:23
4 Iskra Brzezinka 22 22:11
5 LKS Głębowice 22 33:26
6 LKS Palczowice 15 22:37
7 Skawa Podolsze 6 18:36
8 LKS Poręba Wielka 5 19:51
9 Korona Harmęże 3 14:58

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa