Wynik nie oddaje do końca przebiegu gry

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 sierpnia 2020 00:20

W pierwszej kolejce V Ligi w porannym meczu Niwa Nowa Wieś wygrała z LKS Gorzów 4:0. Wynik spotkania nie do końca oddaje przebiegu wydarzeń na boisku.

 

W pierwszej połowie mecz by wyrównany. Kto wie, jakby się potoczyło, gdyby przy wyniku 0:0 rzut karny wykorzystał Górski. Tak się jednak nie stało, więc grano dalej.

W 41. minucie po składnej akcji i dośrodkowaniu Matusza piłkę w odpowiednim tempie naszedł Makowski i skierował ja do siatki. W 50. minucie Piskorek pewnie wykończył kontratak Niwy, więc było 2:0.

W 71. minucie po rzucie wolnym wykonanym z przesunięciem precyzyjnie z 25 metrów uderzył P. Merta. W 83. minucie Nycz zagrał do Piskorka, któremu pozostało tylko wpakować futbolówkę do pustej bramki.

 

,,W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Ważny moment w meczu to nasze trafienie na 2:0. Ono chyba podcięło rywalowi skrzydła. W drugiej połowie już na pewno my przeważaliśmy i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych. Spotkanie stało na dobrym poziomie i prowadzone było w dobrym tempie” – powiedział Michał Matejko, grający trener Niwy Nowa Wieś.

,,Wynik nie oddaje przebiegu gry. Szkoda niewykorzystanego karnego. To się na nas potem zemściło. W drugiej połowie zagraliśmy bardzo wysoko i daliśmy się przerzucić stojąc na połowie rywala” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 8 sierpnia Niwa Nowa Wieś – LKS Gorzów 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Makowski (41.), 2:0 Piskorek (50.), 3:0 P. Merta (71.), 4:0 Piskorek (83.) Przy wyniku rzutu karnego nie wykorzystał Górski (LKS Gorzów).

Składy:
Niwa Nowa Wieś: Gacur, Stawowczyk (78. D. Merta), Mateja, Matejko, Zwaryczuk (46. Gardyński), Holewa (65. P. Merta), Makowski, Matusz (75. Szypuła), Miłoń, Piskorek. Trener: Michał Matejko.

LKS Gorzów: Adamus, Dylowicz, Śliwiński, Opitek, Kania (80. Jamróz), Kaczmarczyk, Bodziony, Dulowski (60. Niedzielski), Nędza, Górski (46. Cichoń), Pieczara. Trener:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa