Wygrała drużyna skuteczniejsza

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 września 2019 17:20

Zgoda Malec wygrała na wyjeździe z Orłem Witkowice 4:1. Akcje bramkowe tworzyły obie ekipy.

W 10. minucie Dudzic znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Piłka po jego strzale przeleciała między nogami rywala i wpadła do siatki. W 25. minucie Łukasik przerzucił futbolówkę z prawej na lewą stronę. Chluba głową zagrał do Lekkiego. Ten wyprzedził bramkarza i podwyższył prowadzenie.

W 70. minucie rzut różny wykonał S. Drebszok. Piłkę otrzymał Dudzic i zagrał wzdłuż bramki. Futbolówka odbiła się od zawodnika Orła i wpadła do siatki. W 80. minucie gola na 0:4 zdobył Dudzic. W 85. minucie gospodarze zdobyli gola honorowego. Z rzutu wolnego uderzył Jasiński. Piłka przeleciała nad murem, odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

,,Obie drużyny miały dużo sytuacji. Przeciwnik potrafił je wykorzystać i wygrał zasłużenie” – powiedział Szymon Śliwa, trener Orła Witkowice.

,,Oni i my stwarzaliśmy groźne sytuacje. Obie ekipy mogły do wyniku dołożyć kilka goli” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 14 września Orzeł Witkowice – Zgoda Malec 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Dudzic (10.), 0:2 Lekki (15.), 0:3 gol samobójczy (70.), 0:4 Dudzic (80.), 1:4 Jasiński (85.)

Składy:
Orzeł Witkowice: Nowowiejski, Gołębiowski (80. Góral), Achinger, Rusinek, Jedliński (30. Wandor), Bryja, Hankus, Bąba (50. Paździor), Walus (88. Jekiełek), Jasiński, Szypuła. Trener: Szymon Śliwa.

Zgoda Malec: Gibas, Oczkoś (85. Adamus), S. Drebszok, Nowak, Tomala, Łukasik, Lekki, K. Drebszok, Chluba, Żmuda, Dudzic. Trener: Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa