Wygrał zespół bardziej zdeterminowany

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 września 2019 14:31

Strumień Polanka Wielka wygrał u siebie z Sołą Łęki 3:1. Zwycięstwo to raczej nie podlega dyskusji.

W 12. minucie Brzeziński zagrywał z rzutu wolnego, a gola głową zdobył Herma. W 60. minucie  zdaniem siędziego w polu karnym faulowany był Grubka. Gola z wapna zdobył Trawkowski.

W 75. minucie rzut wolny wykonywał Swarzyński. Piłka przeleciqała nad murem i lobem minęła bramkarza. który popełnił spory błąd. W doliczonym czasie gry Brzeziński dobił własny strał i ustalił wynik spotkania.

,,Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Tak było do gola na 2:1. Potem, zrobiło się trochę nerwowo. Jestem zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy nie załamali się po trzech kolejnych porażkach” – powiedział Łukasz Jasek, tyrenerr Strumienia Polanka Wielka.

,,Przeciwnik był dziś na pewno lepszy. My mieliśmy problemy kadrowe. Ci zawodnicy, którzy zagrali na mecz ,,nie dojechali na niego” i zagrali słabo. Nasza gra nie wyglądała dobrze. Przeciwnik był bardziej zdeterminowany” – powiedział Bogdan Swarzyński.

Niedziela 22 września Strumień Polanka Wielka – Soła Łęki 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Herma (12.), 2:0 Trawkowski rzut karny (60.), 2:1 Swarzyński (75.), 3:1 Brzeziński (90+)

Składy:
Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Herma, Trawkowski, Knapik, Drabczyk, Gałgan (46. Hamerski), Opala, Brzeziński, Łukaszczyk (90. Jarzyna), Boba (63. Grubka), Borowski (82. Jaszczyk). Trener: Łukasz Jasek.

Soła Łęki: D. Dusik, Karnas, Pawlusiak, Zygmunt, Kramarczyk, Mateja, Wiktoruk, Żmuda, Swarzyński, Ślusarczyk (55. Ślusarczyk), Kukiełka. Trener: Bogdan Swarzyński.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa