Wygrał zespół bardziej zdeterminowany

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 września 2019 14:31

Strumień Polanka Wielka wygrał u siebie z Sołą Łęki 3:1. Zwycięstwo to raczej nie podlega dyskusji.

W 12. minucie Brzeziński zagrywał z rzutu wolnego, a gola głową zdobył Herma. W 60. minucie  zdaniem siędziego w polu karnym faulowany był Grubka. Gola z wapna zdobył Trawkowski.

W 75. minucie rzut wolny wykonywał Swarzyński. Piłka przeleciqała nad murem i lobem minęła bramkarza. który popełnił spory błąd. W doliczonym czasie gry Brzeziński dobił własny strał i ustalił wynik spotkania.

,,Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Tak było do gola na 2:1. Potem, zrobiło się trochę nerwowo. Jestem zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy nie załamali się po trzech kolejnych porażkach” – powiedział Łukasz Jasek, tyrenerr Strumienia Polanka Wielka.

,,Przeciwnik był dziś na pewno lepszy. My mieliśmy problemy kadrowe. Ci zawodnicy, którzy zagrali na mecz ,,nie dojechali na niego” i zagrali słabo. Nasza gra nie wyglądała dobrze. Przeciwnik był bardziej zdeterminowany” – powiedział Bogdan Swarzyński.

Niedziela 22 września Strumień Polanka Wielka – Soła Łęki 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Herma (12.), 2:0 Trawkowski rzut karny (60.), 2:1 Swarzyński (75.), 3:1 Brzeziński (90+)

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Herma, Trawkowski, Knapik, Drabczyk, Gałgan (46. Hamerski), Opala, Brzeziński, Łukaszczyk (90. Jarzyna), Boba (63. Grubka), Borowski (82. Jaszczyk). Trener: Łukasz Jasek.

Soła Łęki: D. Dusik, Karnas, Pawlusiak, Zygmunt, Kramarczyk, Mateja, Wiktoruk, Żmuda, Swarzyński, Ślusarczyk (55. Ślusarczyk), Kukiełka. Trener: Bogdan Swarzyński.