Wydarli zwycięstwo liderowi w samej końcówce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 września 2019 17:03

Brzezina Osiek wygrała u siebie z Tempem Białka 2:1. Drugi gol dla gospodarzy padł w 89. minucie.

W 15. minucie Narwojsz zagrał za obrońców. Antecki wygrał rywalizację z jednym z defensorów Tempa i z bramkarzem, a później uderzył precyzyjnie lewą nogą na krótszy róg. Wyrównał w 79. minucie Mentel. Dobrze wykonał rzut wolny. W 88. minucie akcję przeprowadził Narwojsz. W jej końcowej fazie podał na 12 metr do Magiery, który przerzucił piłkę nad bramkarzem. Ta znalazła drogę do bramki.

,,W pierwszej połowie byliśmy lepsi. W drugiej przeważał rywal, ale niczym nas nie zaskoczył. Byliśmy dobrze przygotowani taktycznie do tego meczu. Zawodnicy grali mądrze i zostawili na boisku ,,dużo serca”. Cieszy nas to, że pokonaliśmy lidera” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 28 września Brzezina Osiek – Tempo Białka 2:1 (1:0)m
Bramki: 1:0 Antecki (15.), 1:1 Mentel (79.), 2:1 Magiera (88.)

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Nalepa, M. Szczepaniak (60. M. Gros), Zaremba (75. Frej), Juras (70. Magiera), Narwojsz, Dziubek (90+ Dąba), R. Gros, Antecki. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Tempo Białka: Koper, Bisaga (63. Zawada), Młynarczyk, Bryła, Mentel, Pająk, M. Balcer (63. Zawada), Ł. Balcer (76. Frączek), Gruca,  Rupa, Puzik,