Wszystkie wyniki – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 września 2020 20:56

W ten weekend drużyny z IV, V ligi oraz A i B Klasy rozgrywały kolejki ligowe. Podajemy wyniki wszystkich meczów.

 

IV Liga Grupa Zachodnia

Beskid Andrychów – Puszcza II Niepołomice 4:0
Clepardia Kraków – KS Chełmek 1:3
Dalin Myślenice – Pcimianka Pcim 1:0
LKS Jawiszowice – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:0
LKS Rajsko – Sokół Kocmyrzów Baranówka 0:2
MKS Trzebinia – Nowa Proszowianka 5:0
Orzeł Piaski Wielkie pauzował
Orzeł Ryczów – LKS  Śledziejowice 3:0
Słomniczanka Słomniki – Wiślanie Jaśkowice przełożony
Unia Oświęcim – Garbarnia II Kraków 0:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Beskid Andrychów 18 18:7

2

Orzeł Ryczów 16 11:4

3

Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 15:4

4

Dalin Myślenice 13 13:9

5

Orzeł Piaski Wielkie 13 11:7

6

Wiślanie Jaśkowice 12 18:4

7

MKS Trzebinia 12 15:11

8

Unia Oświęcim 11 9:6

9

KS Chełmek  10 12:8

10

LKS Jawiszowice 10 10:10

11

Pcimianka Pcim 7 8:9

12

LKS Śledziejowice 7 10:17

13

Słomniczanka Słomniki 7 5:7

14

Clepardia Kraków 6 14:13

15

LKS Rajsko 6 7:17

16

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5 8:19

17

Garbarnia II Kraków 4 7:15

18

Puszcza II Niepołomice 4 8:19

19

Nowa Proszowianka 1 0:13

 


V Liga 

Brzezina Osiek – LKS Żarki 0:0
Garbarz Zembrzyce – Sokół Przytkowice 1:2
Halniak Maków Podhalański – Zgoda Byczyna 2:0
LKS Gorzów – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5:1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2
Niwa Nowa Wieś – Tempo Białka 1:1
MKS Libiąż – Team Sport Hejnał Kęty 0:4
Sosnowianka Stanisław Dolny
Zatorzanka Zator – Victoria 1918 Jaworzno 2:1

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 20 25:6

2

Team Sport Hejnał Kęty 19 28:6
3 Nadwiślanin Gromiec 19 19:8

4

Niwa Nowa Wieś  17 12:6

5

Babia Góra Sucha Beskidzka 17 21:7

6

LKS Żarki 15 15:11
7 Brzezina Osiek 14 `12:3

8

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 17:11

9

LKS Gorzów 13 18:16

10

Sokół Przytkowice 12 12:9

11

Victoria 1918 Jaworzno 9 16:20

12

MKS Libiąż 9 8:16

13

Halniak Maków Podhalański 7 10:35

14

Sosnowianka Stanisław Dolny 7 10:35

15

Zatorzanka Zator 6 6:16

16

Zgoda Byczyna 5 6:17

17

Garbarz Zembrzyce 0 3:34

 


A Klasa

Górnik Brzeszcze – LKS Bobrek 2:1
Orzeł Witkowice – LKS Piotrowice 2:0
Pogórze Gierałtowice – Przeciszovia Przeciszów 1:1
Puls Broszkowice – Solavia Grojec 1:5
Soła Łęki – Sygnał Włosienica 3:1
Zaborzanka Zaborze – LKS Bulowice 0:1
Zgoda Malec – Strumień Polanka Wielka 0:1

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Przeciszovia Przeciszów 19 24:6

2

Górnik Brzeszcze 18 27:5

3

Strumień Polanka Wielka 15 18:7

4

Orzeł Witkowice 15 19:11

5

LKS Bobrek 13 16:12

6

Soła Łęki 12 16:12

7

Solavia Grojec 10 12:9

8

Zgoda Malec 10 20:17

9

LKS Bulowice 9 12:20

10.

Pogórze Gierałtowice 5 9:18

11

Sygnał Włosienica 3 13:24

12

LKS Piotrowice 3 6:20

13

Zaborzanka Zaborze 3 4:19

14

Puls Broszkowice 3 12:28

 


B Klasa

Iskra Brzezinka – LKS Poręba Wielka 4:0
Korona Harmęże – KS II Chełmek 1:4
LKS Palczowice pauzował
Skawa Podolsze – LKS Głębowice 2:2

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 18 28:11

2

KS II Chełmek 12 25:13

3

Korona Harmęże 12 23:17

4

LKS Palczowice 6 11:21

5

LKS Głębowice 4 13:23

6

Skawa Podolsze 4 11:17

7

LKS Poręba Wielka 3 11:20

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa