Wstępny terminarz rundy jesiennej grupy zachodniej IV Ligi

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 lipca 2018

Podajemy wstępny terminarz grupy zachodniej IV Ligi.Godziny i wyszczególnienie dni poznamy później.

I Kolejka  11-12  sierpnia

Dalin Myślenice – Orzeł Ryczów

Kaszowianka Kaszów – Clepardia Kraków

LKS Jawiszowice – KS Olkusz

Orzeł Piaski Wielkie – MKS Trzebinia

Pcimianka Pcim – Górnik Wieliczka

Słomniczanka Słomnice – Beskid Andrychów

Unia Oświęcim – Wiślanka Grabie

II Kolejka  15 sierpnia

Beskid Andrychów – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Clepardia Kraków – Słomniczanka Słomniki

Jutrzenka Giebułtów – Dalin Myślenice

KS Olkusz – Kaszowianka Kaszów

MKS Trzebinia – Górnik Wieleczka

Orzeł Piaski Wielkie – LKS Jawiszowice

Orzeł Ryczów – Unia Oświęcim

Wiślanka Grabie – Pcimianka Pcim

III Kolejka  18-19 sierpnia

Dalin Myślenice – Beskid Andrychów

Górnik Wieliczka – Wiślanka Grabie

Kaszowianka Kaszów – Orzeł Piaski Wielkie

LKS Jawiszowice – MKS Trzebinia

Pcimianka Pcim – Orzeł Ryczów

Słomniczanka Słomniki – KS Olkusz

Unia Oświęcim – Jutrzenka Giebułtów

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Clepardia Kraków

IV Kolejka 25 – 26 sierpnia

Beskid Andrychów – Unia Oświęcim

Clepardia Kraków – Dalin Myślenice

Jutrzenka Giebułtów – Pcimianka Pcim

KS Olkusz – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

LKS Jawiszowice – Kaszowianka Kaszów

MKS Trzebinia – Wiślanka Grabie

Orzeł Piaski Wielkie – Słomniczanka Słomniki

Orzeł Ryczów – Górnik Wieliczka

V Kolejka  1-2 września

Dalin Myślenice – KS Olkusz

Górnik Wieliczka – Jutrzenka Giebułtów

Kaszowianka Kaszów – MKS Trzebinia

Pcimianka Pcim – Beskid Andrychów

Unia Oświęcim – Clepardia Kraków

Wiślanka Grabie – Orzeł Ryczów

VI Kolejka 8- 9 września

Beskid Andrychów – Górnik Wieliczka

Clepardia Kraków – Pcimianka Pcim

Jutrzenka Giebułtów – Wiślanka Grabie

Kaszowianka Kaszów – Słomniczanka Slomniki

KS Olkusz – Unia Oświęcim

LKS Jawiszowice – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Orzeł Piaski Wielkie – Dalin Myślenice

VII Kolejka 15-16 września

Dalin Myślenice – LKS Jawiszowice

Górnik Wieliczka – Clepardia Kraków

Orzeł Ryczów – Jutrzenka Giebułtów

Pcimianka Pcim – KS Olkusz

Słomniczanka Słomniki – MKS Trzebinia

Unia Oświęcim – Orzeł Piaski Wielkie

Węgrzcanka Węgrzce – Kaszowianka Kaszów

Wiślanka Grabie – Beskid Andrychów

VIII Kolejka 22 – 23 września

Beskid Andrychów – Orzeł Ryczów

Clepardia Kraków – Wislanka Grabie

Kaszowianka Kaszów – Dalin Myślenice

KS Olkusz – Górnik Wieliczka

LKS Jawiszowice – Unia Oświęcim

MKS Trzebinia – Jutrzenka Giebułtów

Orzeł Piaski Wielkie – Pcimianka Pcim

Słomniczanka Słomniki – Wegrzcanka Węgrzce Wielkie

IX Kolejka 29-30 września

Dalin Myślenice – Słomniczanka Słomniki

Górnik Wieliczka – Orzeł Piaski Wielkie

Jutrzenka Giebułtów – Beskid Andrychów

Orzeł Ryczów – Clepardia Kraków

Pcimianka Pcim – LKS Jawiszowice

Unia Oświecim – Kaszowianka Kaszów

Węgrzcanka Węgrzce – MKS Trzebinia

Wiślanka Grabie – KS Olkusz

X Kolejka 6-7 października

Clepardia Kraków – Jutrzenka Giebułtów

Kaszowianka Kaszów – Pcimianka Pcim

KS Olkusz – Orzeł Ryczów

LKS Jawiszowice – Górnik Wieliczka

MKS Trzebinia – Beskid Andrychów

Orzeł Piaski Wielkie – Wiślanka Grabie

Slomniczanka Slomniki – Unia Oświęcim

Węgrzcanka Węgrzce – Dalin Myślenice

XI Kolejka 13-14 października

Beskid Andrychów – Clepardia Kraków

Dalin Myślenice – MKS Trzebinia

Górnik Wieliczka – Kaszowianka Kaszów

Jutrzenka Giebułtów – KS Olkusz

Orzeł Ryczów – Orzeł Piaski Wielkie

Pcimianka Pcim – Słomniczanka Słomniki

Unia Oświęcim – Węgrzcanka Węgrzce

Wiślanka Grabie – LKS Jawiszowice

XII Kolejka 20-21 października

Dalin Myślenice – Unia Oświęcim

Kaszowianka Kaszów – Wiślanka Grabie

KS Olkusz – Beskid Andrychów

LKS Jawiszowice – Orzeł Ryczów

MKS Trzebinia – Clepardia Kraków

Orzeł Piaski Wielkie – Jutrzenka Giebułtów

Słomniczanka Słomniki – Górnik Wieliczka

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Pcimianka Pcim

XIII Kolejka 26 – 27 października

Beskid Andrychów – Orzeł Piaski Wielkie

Clepardia Kraków – KS Olkusz

Górnik Wieliczka – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Jutrzenka Giebułtów – LKS Jawiszowice

Orzeł Ryczów – Kaszowianka Kaszów

Pcimianka Pcim – Dalin Myślenice

Unia Oświęcim – MKS Trzebinia

Wiślanka Grabie  – Słomniczanka Słomniki

XIV Kolejka 3-4 listopada

Dalin Myślenice – Górnik Wieliczka

Kaszowianka Kaszów – Jutrzenka Giebułtów

Orzeł Piaski Wielkie – Clepardia Kraków

Słomniczanka Słomniki – Orzeł Ryczów

Unia Oświęcim – Pcimianka Pcim

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Wiślanka Grabie

XV Kolejka 10-11 listopada

Beskid Andrychów – Kaszowianka Kaszów

Clepardia Kraków – LKS Jawiszowice

Górnik Wieliczka – Unia Oświęcim

Jutrzenka Giebułtów – Slomniczanka Słomniki

KS Olkusz – Orzeł Piaski Wielkie

Orzeł Ryczów – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Pcimianka Pcim – MKS Trzebinia

Wiślanka Grabie – Dalin Myślenice

Która z drużyn zajmie wyższe miejsce w rozgrywkach IV Ligi?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kalendarium



Archiwa