Wiemy kiedy wybiorą zarząd PPN i kto kandyduje na prezesa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 kwietnia 2021 19:25

Zarząd PPN Oświęcim ustalił termin i miejsce zebrania sprawozdawczo-wyborczego, na którym między innymi będzie wybrany nowy zarząd. Wiemy też, kto będzie kandydował na stanowisko prezesa.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze PPN Oświęcim odbędzie się 14 maja o godzinie 17.30 w Domu Ludowym w Przeciszowie.

Aktualnie swoją kandydaturę na stanowisko prezesa PPN Oświęcim potwierdziły dwie osoby. Pierwszą z nich jest Jerzy Dudek, były piłkarz i wieloletni prezes Solavii Grojec. Był też sekretarzem i członkiem zarządu PPN.

Drugim już pewnym kandydatem na prezesa jest Konrad Jędrusik. To wychowanek i obecny piłkarz Górnika Brzeszcze z dłuższą przerwą na grę w LKS Rajsko i obecny trener młodzików w LKS Jawiszowice. Wcześniej był też sekretarzem w PPN Oświęcim.

Prawdopodobnie w wyborach wystartuje też Jan Medyński. Jest on znanym w środowisku piłkarskim sędziom, który pełnił ważne funkcje w w kolegium sędziowskim PPN. W obecnej kadencji zarządu PPN Oświęcim jest jego wiceprezesem, a po  śmierci Tadeusza Szczerbowskiego wykonuje obowiązki prezesa. O tym, czy faktycznie wystartuje w wyborach na prezesa, Jan Medyński zdecyduje w środku najbliższego tygodnia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .