Walec z Jawiszowic

Redakcja eFO  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2023 00:48

Niecodzienny przebieg miał wczorajszy mecz o czwartoligowe punkty w Muszynie. Do przerwy Poprad prowadził z Jawiszowiami 2:0, ale po zmianie stron trafiali już tylko goście. I to aż osiem razy…

W zupełnie innych nastrojach wracają z Woli Rzędzińskiej oświęcimianie. Unia przegrała z Wolanią 2:0, choć jeszcze przed przerwą mogła i powinna objąć prowadzenie. Gospodarze dwa rozstrzygające ciosy wyprowadzili w ostatnich 10 minutach.

W rozgrywkach trzeciej ligi kobiecej (grupa IV) rozegrano przedostatnią serię gier. Iskierki z Brzezinki przymusowo pauzowały, a już w niedzielę zagrają na wyjeździe z Naprzodem Sobolów. Od dłuższego czasu wiadomo, że zespół z ulicy Sportowej zakończy sezon 2022/23 na przedostatnim miejscu w tabeli.