Walec z Broszkowic znowu się nie zaciął

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 listopada 2019 16:44

Puls wygrał na wyjeździe z LKS Poręba Wielka 7:0. Walec, jak mówią o swojej drużynie zawodnicy klubu z Broszkowic jest wiceliderem po rundzie jesiennej.

W 35. minucie goście zagrali piłkę do boku. Waliczek zaatakował i zagrał do Janik, który znalazł sposób na bramkarza. W podobnych okolicznościach Puls zdobył gola siedem minut później. Tym razem futbolówkę w siatce umieścił Tobik

W 43. minucie wynik podwyższył Kumor. W połowie przyjezdni strzelili czwartą bramkę. Po rzucie różnym obrońcy zespołu gospodarzy wybili futbolówkę do tyłu. Z 25 metrów dośrodkowywał Żak. Wyszedł z tego strzał, więc piłka wpadła golkiperowi ,,za kołnierz”.

W drugiej odsłonie podopieczni Seweryna Krompca dołożyli jeszcze trzy trafienia.

Sobota 9 listopada LKS Poręba Wielka – Puls Broszkowice 0:7 (0:4)

Bramki: 0:1 Janik  (35.), 0:2 Tobik (42.), 0:3 Tobik (43.,), 0:4 Żak (45.), 0:5 Janik (60.), 0:6 Tobik (71.), 0:7 Ryś gol samobójczy (89.)

LKS Poręba Wielka: Kołacz, Krawczyk, P. Sporysz, Kornaś, Dźwigoński, Oczkowski (46. Kolasa), Pawlak, Sroka, Ryś, Stachura, Pawlica. Trener: Bartłomiej Stachura.

Puls Broszkowice: Ryszka, P. Kumor (70. S. Krompiec), Żak, Wanat, Kubisty, Jończyk, Ł. Kumor (65. Radzik), Waliczek (65. Mazur), Wykręt (55. Olkusznik), Janik (80. Bagaziński) Tobik. Trener: Seweryn Krompiec.