W Zatorzance są zadowoleni ze swojej postawy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 maja 2021 21:41

Zatorzanka zremisowała w Jaworznie z Victorią 1918 2:2. Walka o utrzymanie w Lidze Okręgowej trwa nadal.

W 68. minucie w polu karnym było sporo zamieszania piłka była odbijana przez zawodników obu klubów. Ostatecznie gola strzelonego tzw. szczupakiem zdobył Nowak. W 72. minucie rzut wolny z rogu szesnastki wykonywał Kowalczyk. Piłka wpadła do siatki na dalszy róg.

W 75. minucie po stałym fragmencie gry gola strzałem głową zdobył K. Celej. w 80. minucie wyrównał Żmuda.

,,Na początku meczu mieliśmy swoje sytuacje strzeleckie. Najlepszą nie wykorzystał Kowalczyk. Ogólnie z naszej postawy jestem zadowolony. Zawodnicy byli bardzo zaangażowani w grę. Dobrze graliśmy. Był to jeden z naszych lepszych meczów w tym sezonie” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 1 maja Victoria 1918 Jaworzno – Zatorzanka Zator 2:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Nowak (68.), 1:1 Kowalczyk (72.), 1:2 K. Celej (75.), 2:2 Żmuda (80.)

Victoria 1918 Jaworzno : Psuj, Rusek, Wesecki, Krzyśko, Nowak (75. Bruzda), Tryba, Hladchenko, Bartuś (65. Suwaj), Gajda, Repa (85. Jaromion), Żmuda.

Zatorzanka Zator: Lichański, Mika, K. Celej, Balonek (15. Kwiatkowski), Kukiełka, Wolanin, Florczak (60. Woźniak) Szymonik, A. Celej (65. Stefaniak), Kowalczyk, Stanek (90.Kobus). Trener: Marcin Folga.