W Przeciszovii kolejny komplet punktów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 września 2020 10:52

Sześć meczów i tyle samo zwycięstw. Taki jest bilans dotychczasowych gier Przeciszovii w tym sezonie Tym razem wygrała z Zaborzanką Zaborze.

W 3. minucie za sprowokowanie karnego w poprzedniej kolejce zdobyczą bramkową przeprosił Grzywa. Zawodnik Zaborzanki i koordynator i trener w LKS Jawiszowice strzelił gola głową po wrzutce z rzutu rożnego Łacha.

W 31. minucie duży błąd popełnił obrońca Zaborzanki. Zagrał do napastnika Przeciszovii. Był nim K. Michałek, który oddał precyzyjny strzał z 16 metrów na dalszy słupek. W 41. minucie Bartuś zagrał prostopadle, a strzałem po ziemi bramkarza pokonał Węgrzyn. W 75. minucie po dośrodkowaniu Skrobacza gola głową zdobył K. Michałek. W 87. minucie po składnej akcji i zagraniu wzdłuż bramki trenera Przeciszovii Ł Płonki nogę dołożył strzelec poprzedniego gola.

Sobota 12 września Przeciszovia Przeciszów – Zaborzanka Zaborze 4:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Grzywa (3.), 1:1 K. Michałek (31.), 2:1 Węgrzyn (41.), 3:1 K. Michałek (75.), 4:1 K. Michałek (87.)

Składy: 
Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Szafraniec (70. Mycyk), Żabiński (75. M. Michałek), Serwatka, Skrobacz,  Makuch (83. Ł. Płonka),  Pawela, Matla (60. Lasek),  Węgrzyn (75. Baranowski), Bartuś, K. Michałek. Trener: Łukasz Płonka.

Zaborzanka Zaborze: Pędlowski, Grzywa, Kleczkowski (72. Stańczyk), Kowalski,  Gliwa (63. Cinal), Ostrowski, Malik, Łach, Tadeusz, Żywicki, Pest (85. Kosek). Trener: Rafał Przybyła.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa