W Polance Wielkiej padł jeden gol

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2021 20:21

Strumień Polanka Wielka wygrał u siebie z Sołą Łęki 1:0. Bramkę zdobył Grubka.

Gol padł w 7. minucie w środkowej strefie urwał się obrońca i zagrał na prawą stronę do Grubki. Zawodnik zespołu gospodarzy wbiegł z piłką w pole karne i umieścił ją na dalszym rogu bramki.

„W pierwszej połowie mogliśmy podwyższyć wynik. Między innymi Grubka przegrał dwa pojedynki jeden na jeden z bramkarzem. Nie wykorzystaliśmy ich, dlatego w końcówce było nerwowo. Rywal nas przycisnął, a jest do dobra drużyna” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

„To był wyrównany mecz, na remis. Obie drużyny miały po dwie sytuacje strzeleckie” – powiedział Jarosław Płonka, trener Soły Łęki.

Sobota 22 maja Strumień Polanka Wielka – Soła Łęki 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Grubka (7.)

Składy:
Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Drabczyk, Trawkowski, Zimnal, Łukaszczyk, Hamerski, Romanek, Brzeziński, Grubka (75. Borowczyk), Antecki, Boba (43. Jaszczyk). Trener: Łukasz Jasek.

Soła Łęki: Jurzak, Karnas, Zygmunt, Kowalczyk, Wawrzyczek, Wiktoruk, Tworek, Szlósarczyk , Amrozi, Żmuda (60. Matejko), Hankus. Trener: Jarosław Płonka.

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .