W LKS Rajsko uczą się IV Ligi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 sierpnia 2019 23:54

LKS Rajsko, beniaminek IV Ligi Grupy Zachodniej, w pierwszych czterech meczach nowego sezonu zdobył jeden punkt. Członkowie klubu i jego zawodnicy patrzą jednak z nadziejami w przyszłość.

W dotychczasowych meczach LKS Rajsko przegrał ze Słomniczanką Słomniki (1:4), Unią Oświęcim (0:4) i Orłem Ryczów (1:4) oraz zremisował bezbramkowo z MKS Trzebinia.

,,Uczymy się tej ligi. Mamy młody skład. W tym sezonie doszło do nas dwóch następnych. Brakuje nam doświadczenia. W niektórych grają piłkarze, którzy występowali w I Lidze czy nawet w Ekstraklasie. W minionych meczach reagowaliśmy zbyt wolno po stracie piłki. Musimy robić to szybciej, zmienić mentalność i mocniej pracować w defensywie. W tym tygodniu mamy ciężki mikrocykl, bo gramy w środę i w sobotę. Musimy się szybko dopasować do warunków panujących w lidze. Naszych piłkarzy na pewno na to stać. Jest jeszcze dużo meczów i na pewno pokażemy, że jesteśmy mocni”‘ – podsumował Grzegorz Bąk, trener LKS Rajsko.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa