W LKS Rajsko cieszą się z wyniku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 kwietnia 2022 13:23

LKS Rajsko wygrał 2:0 na wyjeździe z LKS Żarki. Trener zadowolony jest z wyniku, a ze stylu nie do końca.

W 17. minucie rajd przeprowadził Ryszka. Swoją akcję zakończył precyzyjnym uderzeniem z 17 metrów. W 80. minucie indywidualnie zagrał Arfa. Strzelił na bramkę z 25 metra. Na samym końcu piłka skręciła myląc w ten sposób bramkarza.

„To był nasz najsłabszy mecz w rundzie. Co jednak z tego, że w poprzednich spotkaniach graliśmy lepiej, skoro nie wygrywaliśmy. Ważne dla nas jest, ze w końcu zagraliśmy na zero z tyłu i to, że zdobyliśmy trzy punkty. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz. W drugiej gra się trochę wyrównała.” – powiedział Krzysztof Zarzycki, trener LKS Rajsko.

Sobota 23 kwietnia LKS Żarki – LKS Rajsko 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Ryszka (17.), 0:2 Arfa (80.)

LKS Żarki: Madeja, Safran, Horawa, Jesionowski, K. Kurzak, Nędza,  Ondrejco (83. Kikla), Przepiórka (70. H. Kurzak), Saternus (46. Miziołek), Slósarz (60. Niziołek),  Żegleń.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Kowalik, Żyła, Ryś, Ogórek, Lichota, Ryszka, Mika, Wykręt (75. Gandurski), Arfa. Trener: Krzysztof Zarzycki.