W LKS Piotrowice doczekali się drugiego zwycięstwa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2020 23:23

LKS Piotrowice wygrał na swoim boisku z LKS Bulowice 3:2. To była druga wygrana drużyny z gminy Przeciszów w tym sezonie.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli przyjezdni. Jeden z zawodników LKS Bulowice wrzucił piłkę z bocznego sektora na piąty metr. Nogę dołożył Michalak i otworzył wynik spotkania. Wyrównał Piotr Frączek. Grający prezes LKS Piotrowice przyjął futbolówkę w polu karnym, minął rywali i oddał dobry strzał na dalszy róg.

Później Paweł Frączek podał prostopadle do Koconia. Ten nie zmarnował sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. Ten sam zawodnik w innej akcji zagrał do Anteckiego. Piłkarz zaatakował z boku i w sytuacji jeden na jeden  golkiperem nie pomylił się. Przyjezdni byli w stanie odpowiedzieć jednym trafieniem. Do wychodzącej z pola karnego piłki doszedł Nowak i znalazł sposób na bramkarza.

,,Do przerwy zagraliśmy dobrze. Mieliśmy sporo sytuacji. Ja sam mogłem zdobyć więcej goli. Po golu na 3:1 niepotrzebnie się cofnęliśmy. Wykorzystał to przeciwnik, ale na szczęście tylko raz. My przez jakiś czas graliśmy w osłabieniu. W naszym wypadku pomogła zmiana taktyki, składu i ustawienia. Ci co dziś zagrali, włożyli w grę serce i dali z siebie wszystko” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

,,To nie była gra. Boisko nie nadawało się do meczu. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie sędziowie zgodzili się na rozegranie spotkanie w takich warunkach” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

Sobota 17 października LKS Piotrowice – LKS Bulowice 3:2 
Bramki: 0:1 Michalak, 1:1 Piotr Frączek, 2:1 Kocoń, 3:1 Antecki, 3:2 Nowak

Składy:
LKS Piotrowice: Hałatek, Kościelnik (70. czerwona), M. Rogalski, P. Włoch, Marsowicz, Paweł Frączek, Maciej Frączek (80. Merta), Piotr Frączek, Antecki (70. S. Rogalski), Kocoń, M. Włoch (80. Klimczyk). Trener: Jarosław Chowaniec.

LKS Bulowice: Leśnik, Lechowicz (15. Wysmołek), Sobala, Nowak, Łysoń, Matusiak, Waligórski, M. Handy, Surma (70. S. Handy), Nalborczyk (46. Pękala), Michalak. Trener: Piotr Sobala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .