W Libiążu goli nie obejrzeli

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 kwietnia 2017

LKS Jawiszowice zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Górnikiem Libiąż.
W 21. minucie Szymonik otrzymał piłkę od Hermana i wycofał ją na 18 metr do Senkowskiego. Były zawodnik Górnika oddał minimalnie niecelny strzał. W 27. minucie Smok obronił uderzenie Korczyka. W 30. minucie Tlałka poradził sobie z strzałem z rzutu wolnego jednego z piłkarzy Górnika.

w 59. minucie bliski szczęścia był Dudka, ale po jego uderzeniu futbolówka nie odnalazła drogi do siatki. W 61. minucie Smok dobrą interwencją przerwał akcję Hermana i Wójcika. W 77. minucie Korczyk zagrał przed bramkę. Tam piłkę ręką zatrzymał Ambroziak. Winowajca otrzymał czerwona kartkę i musiał zejść z boiska. Rzut karny wykonywał Herman. Smok “odczytał” jego intencję i jedenastkę obronił.  Dwie minuty później piłka po strzale Korczyka odbiła się od słupka.

Sobota 15 kwietnia Górnik Libiąż – LKS Jawiszowice 0:0

Składy:
Górnik Libiąż: Smok, Ambroziak (77. czerwona bezpośrednia), Pater, Szczurek, Lewarczyk, Kania (89. Wilk), Wilczak, Burza, Bogacz, Dudka, Wojtaczka (80. Żegleń). Trener: Mariusz Wojcik.

LKS Jawiszowice: Tlałka, Kabara, Nalepa, Bartula (żółta), Juszczyk (62. Karpiel, żółta), Szymonik, Wójcik (żółta), Herman, K. Wesecki, Korczyk, Senkowski (46. Rozner). Trener: Jarosław Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa