W KS Chełmek żałują, że runda jesienna się kończy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 listopada 2020 18:25

KS Chełmek po gorszym etapie sezonu ostatnio gra dużo lepiej, jest skuteczniejszy i zdobywa punkty. Tym razem podopieczni Pawła Sidorowicza wygrali 4:0 z Nową Proszowianką.

Mecz miał odbyć się w Proszowicach, ale na prośbę gospodarzy przeniesiono go do Chełmka.

W 37. minucie bramkarz zespołu przyjezdnego obronił strzał Majki, ale nie zatrzymał dobitki Hankusa. W 63. minucie z prawej strony uderzył Nagi. Po rykoszecie piłka wpadła do siatki.

W 72. minucie jeden z zawodników KS Chełmek wrzucił futbolówkę z lewej flanki. Wykręt przyjął ją i strzelił prawą nogą pod poprzeczkę. W 87. minucie w polu karnym faulowany był Nagi. Skutecznie z wapna strzelił poszkodowany.

,,Do pierwszej bramki  mecz był w miarę wyrównany. Później przejęliśmy inicjatywę i pewnie wygraliśmy. Szkoda, że runda się teraz kończy, bo mamy serię dobrych meczów, w których zdobywamy punkty i bramki” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 7 listopada KS Chełmek – Nowa Proszowianka 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Hankus (37.), 2:0 Nagi (63.), 3:0 Wykręt (72.), 4:0 Nagi rzut karny (87.)

Składy KS Chełmek: Przewoźnik, Łaski, Bloch, Sidor, Kantek, Nagi, Kustra, Stankiewicz, Majka, Nędza. Trener: Paweł Sidorowicz.