W KS Chełmek po burzy wyszło słońce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 września 2020 16:43

KS Chełmek wygrał w Krakowie z Clepardią 3:1. To zwycięstwo wpłynie pozytywnie na atmosferę i humory w zespole przyjezdnym.

W 30. minucie Majka zaatakował prawym skrzydłem. Zagrał do środka do Nagiego, który dobrym strzałem pokonał bramkarza. W 57. minucie asystent przy pierwszym golu przeprowadził indywidualną akcję. Jego pierwszy strzał obronił bramkarz. Dobitka tego samego piłkarza była skuteczna.

W 80. minucie Majka wszedł dobrze prawym skrzydłem, skierował się do bramki i oddał precyzyjny strzał na dalszy róg. W 87. minucie gospodarze strzelili honorową bramkę. Po składnej akcji z podaniami na jeden kontakt zawodników Clepardii, dobry strzał z lewej strony oddał Sadowski.

,,Wygraliśmy po dwóch porażkach. Po burzy wyszło słońce. Teraz będziemy mieli większą motywację do dalszej pracy”- powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 19 września Clepardia Kraków – KS Chełmek 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Nagi (30.), 0:2 Majka (57.), 0:3 Majka (80.), 1:3 Sadowski (87.)

Clepardia Kraków: Fundament, Kupiec (77. Wiczkowski), Bąk, Pasternak, Czekaj, Łucarz (60. Apostolski), Chlebowski (70. Wójcik),  Gumula, Matyja, Próchno (75. Tracz), Sadowski.

KS Chełmek: Przewoźnik, Łaski, Benjamin, Chylaszek, Kantek (81. Pędrys), Majka (87. Wykręt), Bloch, Nagi, Kustra (81. Sidor), Hankus (83. Kukiełka), Nędza (77. Stankiewicz). Trener: Paweł Sidorowicz.