W Kętach nie było niespodzianki

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 października 2018 23:14

Team Sport Hejnał Kęty wygrał z LKS Bobrek 5:1.

W 15. minucie futbolówkę w pole karne wrzucił A. Januszyk, a gola głową zdobył Oczkowski. W 21. minucie gospodarze przeprowadzili dobra akcję. Kadłubicki zagrał do Jaromina. Ten mimo tego, że miał obrońcę na plecach, obrócił się strzałem z kilkunastu metrów pokonał bramkarza.

W 57. minucie zdaniem sędziego faulowany w szesnastce był Jaromin. Rzut karny wykorzystał Oczkowski. W 67. minucie Kadłubicki  przelobował golkipera. W 71. minucie Janik trafił z jedenastu metrów, ale był to tylko gol honorowy. W końcówce sytuację sam na sam wykorzystał Kadłubicki.

Sobota 13 października Team Sport Hejnał Kęty – LKS Bobrek 5:1

Bramki: 1:0 Oczkowski 15.,  2:0 Jaromin  21.,  3:0 Oczkowski 57., 4:0 Kadłubicki 67., 4:1 Janik 79 rzut karny., 5:1 Kadłubicki 88.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Kadłubicki, Tarashuk, J. Januszyk zm. 75. Sitarz, A. Januszyk, Zemła, Oczkowski, Rogala zm 37. Kliś, Waluś zm. 55. Karpiński, Nguyen, Jaromin. Trener: Łukasz Szczepaniak.

LKS Bobrek: Sporysz, Rundzia, Chylaszek zm. Burda, D. Nowotarski zm. Semik, Kulig, Boczarski zm. Łukaszka, Hendzlik, Marcin Barciak, K. Nowotarski, Michał Barciak zm. Sermak, Janik. Trener: Andrzej Sermak.