W Kętach cieszą się z punktów. Na jakość przyjdzie czas

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 kwietnia 2021 13:33

Team Sport Hejnał nie zwalnia tempa w walce o awans do IV Ligi. Tym razem nie zagrał najlepiej, ale wygrał w Zembrzycach.

W 7. minucie B. Dudzic zagrał z prawego skrzydła do swojego brata, a ten skierował piłkę do pustej bramki. W 52. minucie również z prawej flanki dorzucił piłkę w pole karne Waluś. Precyzyjnie z siedmiu metrów uderzył P. Dudzic. W 80. minucie gospodarze strzelili gola kontaktowego. W narożniku pola karnego faulowany był jeden z zawodników Garbarza. Skutecznie z 11 metrów uderzył Ezeh.

,,Cieszą mnie trzy punkty, ale do naszej gry mam bardzo dużo zastrzeżeń. Robiliśmy błędy w obronie i w ataku. Mimo słabszej gry udało nam się wygrać. Na jakoś przyjdzie czas” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 24 kwietnia Garbarz Zembrzyce – Team Sport Hejnał Kęty 1:2
Bramki: 0:1 P. Dudzic (7.), 0:2 P. Dudzic (52.), 1:2 Ezeh (80.)

Składy:
Garbarz Zembrzyce: Oskwarek, Bachul (52. Buczek), Bańdura, Burliga, Głuc, Kwaśniewski, Sobański, Stachnik (79. Dashkov),  Żurek, Ezeh, Zajda (52. Franik).

Team Sport Hejnał Kęty: Drewniany, Waluś (65. Ogórek), J. Januszyk, Tarashuk, Januszyk, Nowicki, Jurczak, Cepiga (55. Nycz), B. Dudzic (75. Wysogląd), Oczkowski, P. Dudzic (72. Karpiński). Trener: Kamil Żmuda.

 

 

Sprawdź, które miejsce w tabeli zajmuje Twoja drużyna:

Nareszcie wystartowali. Wyniki meczów lig lokalnych – TABELE

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .