W Keezie B Klasie nadrobili zaległości

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 listopada 2021 18:30

W Palczowicach odbył się ostatni mecz rundy jesiennej Keezy B Klasy. Miejscowy LKS przegrał z Koroną Harmęże 1:4.

Pierwsi gola zdobyli przyjezdni P Forma przerzucił piłkę z jednej na drugą stronę. Z futbolówką w pole karne wszedł Rochowiak. Trafił w słupek, ale dobitka Bargiela była skuteczna.

Później gospodarze wyrównali. Po zagraniu za obrońców Miętki B Kowalczyk wyprzedził bramkarza i skierował piłkę do pustaka.

W kolejnej fazie spotkania strzelali tylko przyjezdni. Po wyrzucie z autu P Formy i przepuszczeniu przez Rusinka wymanewrował dwóch przeciwników i znalazł sposób na golkipera. Bramkę na 1:3 zdobył P Forma.

Wcześniej Rusinek przerzucił na prawą stronę. W podobnych okolicznościach padła bramka na 1:4. Tym razem grającemu trenerowi Korony asystował D Wykręt.

„Do około 15. minuty mogliśmy wygrywać 3:0. Nie wykorzystaliśmy bardzo dobrych sytuacji. Potem się to dla nas zemściło. Przeciwnik wykorzystał nasze błędy. W drugiej połowie mieli jeszcze inne okazje” – powiedział Patryk Cienkosz, trener LKS Palczowice.

„Pierwsza połowa była wyrównana. Obie drużyny miały swoje szanse. W drugiej zdecydowanie przeważaliśmy i mogliśmy wygrać wyżej” – powiedział Dariusz Pawełkiewicz, członek zarządu Korony Harmęże.

Czwartek 11 listopada LKS Palczowice – Korona Harmęże 1:4
Bramki: 0:1 Bargiel, 1:1 B. Kowalczyk, 1:2 Rochowiak, 1:3 P. Forma, 1:4 P. Forma

LKS Palczowice: Stańko, Hercog, Nowokuński 75 Mruczek, P Foga 65 Momot, Cienkosz 75 Dzidek, K. Kowalczyk, Zięcik, Miętka, B Kowalczyk, Kamiński 65 Scąber, Brańka. Trener: Patryk Cienkosz.

Korona Harmęże: Sroka, Głowacki 72. Pawlak, Foks, K. Wykręt, Koziara, D. Wykręt, Rusinek, Fryś 75. Kumorowski, Bargiel, Rochowiak 68. Zjawiński,  P. Forma 62. Rychlewicz. Trener: Patryk Forma.