W Iskrze postawili na doświadczenie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 marca 2020 15:31

Siedmiu zawodników doszło do Iskry Brzezinka. Każdy z nich może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem na boiskach piłkarskich.

Pierwszym z nich jest Łukasz Nowak. Jest bramkarzem i ma 38 lat. Wcześniej bronił barw Unii Oświęcim, nieistniejącego już LKS Monowice i Soły Oświęcim.

Dariusz Płatek jest o rok młodszy od Nowaka. Gra na pozycji obrońcy. Przez większość swojej przygody z piłką nożną rozgrywał mecze jako członek Soły Oświęcim i amatorskiej ekipy FC Rekonstrukcja. Grał też  dla Iskry Brzezinka, LKS Rajsko i Zaborzanki Zaborze.

O objęciu funkcji trenera w Iskrze przez Rafała Skrzypka pisaliśmy już wcześniej. Został też zgłoszony do rozgrywek. Razem z nim z Wyzwolenia Chorzów przyszedł Adrian Wojtaszczyk.

Grzegorz Samek to kolejne wzmocnienie klubu z Brzezinki. Za kilka dni skończy 32 lata. Ten piłkarz również jest wychowankiem Soły. Grał także w Iskrze, Przeciszovii Przeciszów i Teamie Sporcie Hejnale Kęty.

Krzysztof Chlebowski ma 32 lata. Wcześniej związany był z Sygnałem Włosienica, Zatorzanką Zator, LKS Bobrek, LKS Gorzów i Sokołem Wola.

Jakub Krzemień wraca do Iskry, w której zaczynał przygodę piłkarską. Oprócz klubu z Brzezinki występował też w LKS Rajsko, a w poprzednim sezonie i rundzie w Przeciszovii Przeciszów.

Mateusz Koziara, Arkadiusz Sołtysik i Jakub Stańczyk nie wznowili treningów.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa