W Brzezinie zmiany

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 marca 2020 14:19

Dwóch zawodników doszło do drużyny Brzeziny w przerwie między rundami. Dwóch piłkarzy nie wspomoże ekipy z Osieka w etapie wiosennym, jeśli ten w ogóle będzie rozegrany.

Do Brzeziny przeszedł Wojciech Ryszawy. Reprezentował wcześniej barwy Strzelca Budzów, Krakusa Kraków, Orła Balin, Halniaka Maków Podhalański i Wikliniarza Woźniki. Ostatnim zespołem przed klubem z Osieka, w którym grał była Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.

Drugim nowym zawodnikiem w drużynie prowadzonej przez Łukasza Szczepaniaka jest Dominik Bury. Był on głównie związany z Orłem Wieprz. Grał też dla Znicza Sułkowice Bolęcina.

Szymon Juras nie wznowił treningów, a Sławomir Magiera szuka klubu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa