W Brzezinie niedosyt

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2019 18:25

Brzezina Osiek zremisowała na swoim boisku z MKS Libiąż 1:1. Bramki strzelili Łuczak i Dubiel.

Wynik spotkania otworzyli goście, którzy strzelili rywalom ,,gola do szatni”. Skutecznie rzut karny wykonał Łuczak. W 65. minucie gospodarze wyrównali. Dziubek zagrał do R. Grosa. Ten drugi dośrodkował, a na bramkę uderzył Dubiel. Po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

,,Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu niemrawa. Gol do szatni nas obudził. Przez pierwsze 30 minut drugiej  połowy graliśmy dobrze. Mieliśmy sytuacje bramkowe. Szkoda, że nie udało nam się przecisnąć zwycięstwa” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 14 września Brzezina Osiek – MKS Libiąż 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Łuczak rzut karny (45.), 1:1 Dubiel (65.)

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Nalepa, Majcherek, M. Szczepaniak (65. Frej), Zaręba (70. M. Gros), Narwojsz, Dziubek (80. Magiera), R. Gros, Dubiel, Antecki. Trener: Łukasz Szczepaniak.

MKS Libiąż: Łowiec, Pater, Lewarczyk (88. Jagła), Kubański (65. Adamczyk), Węgorek (90+. Pawlas), Lickiewicz, Szyjka, Celmer, Samuś (71. Czyszczoń), Grudziński, Łuczak (75. Grabowski).