W Brzeszczach bezbramkowo – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 czerwca 2021 11:44

Górnik zremisował u siebie z Strumieniem Polanka Wielka. Wielkich emocji nie było. Przed meczem przedstawiciele zarządu PPN Oświęcim wręczyli gospodarzom puchar za zwycięstwo w Keeza A Klasa.

W pierwszej połowie niewielką przewagę mieli przyjezdni

Najlepszą miał w samej końcówce Gałgan. Po jego strzale głową piłka odbiła się od poprzeczki. W drugiej odsłonie Ryszka trafił piłką w słupek, a Boba nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

„Lepsze okazje bramkowe miał rywal. My graliśmy spokojnie, bo awans mieliśmy już pewny. Nie był to nasz najlepszy mecz. Piłkarze nie zagrali na takim poziomie, do jakiego nasz przyzwyczaili. Gorąca atmosfera była tylko na trybunach. Dziękuję zawodnikom za walkę. Do Łęk część drużyny nie pojedzie. Zagra kilku zmienników i młodzież” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

 

 

„To był ciekawy, otwarty mecz. Myślę, że my mieliśmy więcej klarownych sytuacji. Byliśmy odrobinę bliżsi trzech punktów. Gratuluję Górnikowi awansu i dziękuję naszym zawodnikom za cały udany sezon” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

Sobota 19 września Górnik Brzeszcze – Strumień Polanka Wielka 0:0

Składy:
Górnik Brzeszcze: Błazenek, Kozieł, D. Jędrusik, Walus (65. Czul), Żmudka, Piwowar (60. Żmuda), Salepa (46. Witek), Sojka (46. Baraniak), Czerwik, K. Jędrusik, Kawczak (60. Stachańczyk). Trener: Wojciech Włodarczyk.

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Trawkowski, Herman, Zimnal, Drabczyk, Hamerski, Ryszka, Brzeziński (65. Łukaszczyk), Jaszczyk, Gałgan (65. Boba), Antecki (70. Borowczyl). Trener: Łukasz Jasek.

 

 

 

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .