W Bobrku wygrał faworyt

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 kwietnia 2021 08:59

LKS Bobrek wygrał na swoim obiekcie z Zaborzanką Zaborze 3:0. Bramki strzelili Hejnowski, Jamróz i Glistak.

W 9. minucie Krawczyk zagrał prostopadle do Hejnowskiego, a ten dobrze zachował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 32. minucie rzut rożny wykonywał Winiarski. Piłka uderzona przez Gaudyna odbiła się od słupka. Strzał skutecznie dobił Jamróz. W 83. minucie indywidualną akcję przeprowadził Glistak. Po jego strzale i rykoszecie od obrońcy futbolówka wpadła do siatki.

,,Cieszy mnie to, że zagraliśmy na 0 z tyłu. Strzeliliśmy trzy gole, a mogliśmy więcej. Najlepsze sytuacje miał Winiarski i dwa razy Niziołek. Rywal w zasadzie nie miał żadnej klarownej sytuacji bramkowej” – powiedział Robert Saternus, trener LKS Bobrek.

,,To był mecz bez fajerwerków. Staraliśmy się prowadzić grę, ale rywal skutecznie nas kontrował. Był zdecydowanie lepszy. Nam zabrakło dokładności i czucia piłki. Miały na to wpływ warunki do przygotowania jakie spowodował Covid 19, frekwencja i ilość treningów i kontuzje. Nasza gra zaczyna się powoli kleić, ale brakuje treningów” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

Sobota 24 kwietnia LKS Bobrek – Zaborzanka Zaborze 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Hejnowski (9.), 2:0 Jamróz (32.), 3:0 Glistak (83.)

Składy:
LKS Bobrek: Tworuszka, Podbrożny (65. Niziołek), Rundzia, Jamróz, Glistak, Gaudyn (46. Nowotarski), Hendzlik (72. Likus), Byrski, Winiarski (65. Łukaszka), Krawczyk (85. Zawadzki), Hejnowski. Trener: Maciej Kania.

Zaborzanka Zaborze: Pędlowski, Jęczała (46. Ostrowski), Kleczkowski, Żywicki, Knapik (70. Stachura), Semik (30. Kowalski), Łach, Góra, Gaweł (80. Tadeusz), Opala, Gliwa (62. Pest). Trener: Rafał Przybyła.

 

 

Sprawdź, które miejsce w tabeli zajmuje Twoja drużyna:

Nareszcie wystartowali. Wyniki meczów lig lokalnych – TABELE

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .