W Bobrku wygrał faworyt

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 kwietnia 2021 08:59

LKS Bobrek wygrał na swoim obiekcie z Zaborzanką Zaborze 3:0. Bramki strzelili Hejnowski, Jamróz i Glistak.

W 9. minucie Krawczyk zagrał prostopadle do Hejnowskiego, a ten dobrze zachował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 32. minucie rzut rożny wykonywał Winiarski. Piłka uderzona przez Gaudyna odbiła się od słupka. Strzał skutecznie dobił Jamróz. W 83. minucie indywidualną akcję przeprowadził Glistak. Po jego strzale i rykoszecie od obrońcy futbolówka wpadła do siatki.

,,Cieszy mnie to, że zagraliśmy na 0 z tyłu. Strzeliliśmy trzy gole, a mogliśmy więcej. Najlepsze sytuacje miał Winiarski i dwa razy Niziołek. Rywal w zasadzie nie miał żadnej klarownej sytuacji bramkowej” – powiedział Robert Saternus, trener LKS Bobrek.

,,To był mecz bez fajerwerków. Staraliśmy się prowadzić grę, ale rywal skutecznie nas kontrował. Był zdecydowanie lepszy. Nam zabrakło dokładności i czucia piłki. Miały na to wpływ warunki do przygotowania jakie spowodował Covid 19, frekwencja i ilość treningów i kontuzje. Nasza gra zaczyna się powoli kleić, ale brakuje treningów” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

Sobota 24 kwietnia LKS Bobrek – Zaborzanka Zaborze 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Hejnowski (9.), 2:0 Jamróz (32.), 3:0 Glistak (83.)

LKS Bobrek: Tworuszka, Podbrożny (65. Niziołek), Rundzia, Jamróz, Glistak, Gaudyn (46. Nowotarski), Hendzlik (72. Likus), Byrski, Winiarski (65. Łukaszka), Krawczyk (85. Zawadzki), Hejnowski. Trener: Maciej Kania.

Zaborzanka Zaborze: Pędlowski, Jęczała (46. Ostrowski), Kleczkowski, Żywicki, Knapik (70. Stachura), Semik (30. Kowalski), Łach, Góra, Gaweł (80. Tadeusz), Opala, Gliwa (62. Pest). Trener: Rafał Przybyła.