Unia zremisowała z Orłem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 października 2017

Unia Oświęcim zremisowała z Orłem Ryczów 1:1.

Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe. Liczą się gole, a nie szanse bramkowe. Jednym z wielu meczów, który to udowadniało było spotkanie Orła z Unią.

Na prowadzenie wyszli gospodarze. Drobniak wykorzystał wrzutkę kolegi z drużyny i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Stan rywalizacji wyrównał Praciak. Zawodnik  Unii dobrze zachował się w zamieszaniu podbramkowym.

Orzeł Ryczów – Unia Oświęcim 1:1 (1:0)
Bramki:1:0 Drobniak (6.), 1:1 Praciak (69.)

Składy:
Orzeł Ryczów: Kawaler, Dukała, Matejko (83. Biela), Smagło, D. Pluta, Żuraw, Drobniak, A. Pater (69. Szymula),Włosiak, Gołdowski (80. Główczak), Lisowski.

Unia Oświęcim: Stępień, Balon, Grzywa, Kabara (88. Rzeszutko), Pietraszko, Iwański, Ryszka, Ryś, Skrzypiec (69. Wilczak), Dudzic (75.Kaleta), Praciak. Trener: Jacek Dobrowolski.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa