Unia wygrała na boisku w Proszowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 września 2020 16:20

Unia pojechała na mecz do Proszowic. Do tej pory jej rywal nie wygrał żadnego meczu. Nic po nim się nie zmieniło.

W 21. minucie Czapla oddał ładny i precyzyjny strzał z 17 metrów.  W 34. minucie Lichota otrzymał dobre podanie od swojego kolegi z drużyny, minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 36. minucie sędzia odgwizdał rzut karny. Celnie z wapna strzelił Przeniosło.

W 53. minucie po składnej akcji dośrodkował Lichota. Wrzutkę wykorzystał Chowaniec. W 61. minucie Po wyrzucie z autu jednego z zawodników Unii, i dokładnym podaniu drugiego, precyzyjnie na dalszy róg z woleja strzelił Damian  Wilczak.  W 65. minucie Rzeszutko otrzymał piłkę na lewym skrzydle, zszedł do środka i znalazł sposób na bramkarza. W 82 minucie zawodnik Nowej Proszowianki stracił piłkę na rzecz rywala. Kontrę skutecznym strzałem zakończył Przeniosło.

W 87. minucie Lewandowski otrzymał dobre podanie od Czapli i trafił na 2:6. W końcówce gospodarze wykonywali rzut karny. Skutecznie uderzył strzelec dwóch poprzednich goli dla Nowej Proszowianki.

,,W pierwszej połowie mecz był wyrównany. W drugiej w pełni dominowaliśmy. Niepotrzebnie straciliśmy trzy gole” – powiedział Marek Kołodziej, trener Unii Oświęcim.

Sobota 26 września Nowa Proszowianka – Unia Oświęcim 3:6 (1:2)
Bramki: 0:1 Czapla (21.), 0:2 Lichota (34.), 1:2 Przeniosło rzut karny (36.), 1:3 Chowaniec (53.), 1:4 Damian Wilczak (61.), 1:5 Rzeszutko (65.), 2:5 Przeniosło (82.), 2:6 Lewandowski (87.), 3:6 Przeniosło rzut karny (90.)

Składy:
Nowa Proszowianka: Wątek, Bździuła, Woźniak,  Dębski (65.M. Bździuła), Fryda (85. Kot), Wrona, Kaczor, Król (46. M. Przeniosło), Wasilewski, Manaseryan (77. Raś), Przeniosło.

Unia Oświęcim: Kucz, Ryszka, Damian Wilczak, Dankowski, Rzeszutko, Lichota, K. Szewczyk, Babiuch (70. Pacyga), Chowaniec (76. Mrowiec), Czapla, Snadny (72. Lewandowski). Trener: Marek Kołodziej.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa