Unia w grupie mistrzowskiej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 maja 2021 21:55

Unia wygrała u siebie z LKS Śledziejowice 4:0. W ostatecznym rozrachunku w drugiej fazie sezonu zagra w grupie mistrzowskiej, co daje jej pewne utrzymanie w IV Lidze.

Wynik otworzył Czapla. Otrzymał podanie po ziemi z lewego i uderzył precyzyjnie z pierwszej piłki. Później D. Wilczak uruchomił podaniem ze środka Czaplę, a ten wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Trzecią bramkę dla Unii zdobył M. Szewczyk. Tym razem strzelił głową po zagraniu z prawej strony Babiucha. Czapla strzelił  w tym meczu trzy bramki. Ładnym dla oka strzałem sprawił, że futbolówka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki.

,,Musieliśmy wygrać ten mecz i to wysoko. Sędzia nie uznał nam trzech. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych. Cieszy mnie to, że zagraliśmy na 0 z tyłu i z tego, że zagramy w grupie mistrzowskiej. To pozwoli nam postawić sobie nowe cele w kontekście nowego sezonu” – powiedział Marek Kołodziej, trener Unii Oświęcim.

Sobota 15 maja Unia Oświęcim – LKS Śledziejowice 4:0
Bramki: 1:0 Czapla, 2:0 Czapla, 3:0 M. Szewczyk, 4:0 Czapla

Skład Unii Oświęcim: Adamski, Babiuch, Rzeszutko, Powała, Gubała, Wilczak, Snadny (Ryszka), K. Szewczyk (Łoziński), Nowak, Czapla, M. Szewczyk. Trener: Marek Kołodziej.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .