Udany przelot Orła przez Grojec

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 września 2021 15:50

Udana  był wyprawa zawodników Orła Witkowice do Grojca. Wygrali z tamtejszą Solavią 5:0.

W 12. minucie z lewej strony na bramkę uderzył z 18 metrów Ostrowski. Bramkarz zespołu gospodarzy popełnił duży błąd, więc piłka wpadła do siatki. W 45. minucie z prawego skrzydła zagrał Bąba. Skutecznie lewą nogą strzelił Jedliński.

W 55. minucie po wrzutce swojego kolegi z drużyny z rzutu rożnego nogę dołożył Bąba. W 79. minucie ten sam zawodnik podwyższył na 0:4. W 83. minucie rzut wolny wykonał Janeczko. Piłka po jego strzale z 16 metrów przeleciała po ziemi i wpadła do siatki. Pomogła w tym kolejna nienajlepsza interwencja golkipera.

„Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza” – powiedział Daniel Płonka z Solavii Grojec.

„Nie był to wybitny mecz w naszym wykonaniu. Nie wszystko dobrze funkcjonowało jeśli chodzi o poziom i płynność akcji. Zwycięzców się jednak nie sądzi. Nie osiadamy na laurach. Cieszymy się z dotychczasowych wyników, ale pracujemy dalej i twardo stąpamy po ziemi” – powiedział Marek Kudłacik, grający trener Orła Witkowice.

Niedziela 19 września Solavia Grojec – Orzeł Witkowice 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Ostrowski (19.), 0:2 Jedliński (45.), 0:3 Bąba (55.), 0:4 Bąba (79.), 0:5 Janeczko (83.)

Składy:
Solavia Grojec: W. Chowaniec, P. Chowaniec I, Gonszcz, Maksimow, Żebrak, Wołek, Krężel (70. P. Chowaniec II), Pietraszewski, M. Kozieł (46. Mroczek) Kubajczyk, Smolarek.

Orzeł Witkowice: Kudłacik, Walus (75. Mitoraj), Janeczko, Juras (87. Olszowski), Gros, Jedliński (80. Jekiełek), Hankus, Kuźma (87. Dybał), Bąba, Ostrowski (90. Ochman), Szypuła. Trener: Marek Kudłacik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .