Udany koniec rundy LKS Rajsko

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 listopada 2017

LKS Rajsko wygrał z LKS Bulowice 4:1.

W 21. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Precyzyjnie z rzutu wolnego uderzył Skiernik. Wyrównał Cibor. Piłkarz klubu z gminy Kęty wykorzystał to, że przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego Matusiaka nie był pilnowany i pokonał Gielarowskiego.

Kolejne ciosy zadali jednak już tylko reprezentanci miejscowości graniczącej z Oświęcimiem. W 35. M minucie Skiernik doszedł do dośrodkowanej przez Scąbera futbolówki i strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 63. minucie w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Mika. Ten sam zawodnik zdobył bramkę na 4:1. Otrzymał podanie z bocznego sektora od Bąka i z najbliższej odległości dopełnił formalności.

LKS Rajsko mógł wygrać wyżej, ale jego zawodnicy nie wykorzystali kilku wydawało się pewnych sytuacji bramkowych. Gospodarze nie strzelili też karnego. Liczba mnoga w tym wypadku jest zastosowana prawidłowo, gdyż zawodnicy chcieli go zdobyć nietypowo, aczkolwiek zgodnie z przepisami. Do zagranej do przodu piłki miał dojść Piskorz i pokonać bramkarza, ale Jurzak „odczytał” ta sytuację.

– Mecz był wyrównany. Przeciwnik nas pozytywnie zaskoczył, gdyż grał ciekawie. Był groźny przede wszystkim przy stałych fragmentach gry. My cały czas atakowaliśmy i przeważaliśmy, ale byliśmy nieskuteczni. Nad tym elementem bezsprzecznie musimy popracować -powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

Sobota 11 listopada LKS Rajsko – LKS Bulowice 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Skiernik (21.), 2:0 Skiernik (35.), 2:1 Cibor, 3:1 Mika (63.), 4:1 Mika (65.)

Składy:
LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Welber, Czarnik, Zimnal, Baluś, Mika, Ryś (75. Piskorz), Scąber (60. Bąk), Skiernik, Opala. Trener: Grzegorz Bąk.

LKS Bulowice: Jurzak, Waligórski, Rusek, Rafał Michalak I, Matusiak, Rafał Michalak II, Ochmanek, Peszel (46. Mrzygłód, Surma (70. Matejko), Nowak, Cibor. Trener: Rafał Rusek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa