• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Udana inauguracja rezerw Brzeziny

Reklama

W swoim pierwszym ligowym meczu po założeniu rezerwy Brzeziny Osiek wygrały na wyjeździe z Pogórzem Gierałtowice.


W 43. minucie jeden z zawodników zespołu przyjezdnego przerzucił piłkę ze środka na lewą stronę. Kawczak ją przyjął, minął przeciwnika i pokonał bramkarza strzałem na dalszy róg. W 75. minucie Kawczak zagrał wzdłuż szesnastki do Sali. Ten przekazał ją ustawionemu na 10 metrze Kuźmie, które podwyższył prowadzenie nowej drużyny. W 85. minucie Kuźma skutecznie dobił strzał Sali.
„Mamy nową drużynę. Składa się ona z naszych, miejscowych zawodników, którzy po rocznej lub dwuletniej przerwie powrócili do gry. Gra była w miarę wyrównana. Uważam, że mógł być nawet remis" - powiedział Łukasz Formas, wiceprezes Pogórza Gierałtowice.

„Zdecydowanie przeważaliśmy. Mieliśmy jeszcze więcej okazji do zdobycia gola" - powiedział Leszek Młocek, trener  Brzeziny II Osiek.

Sobota 21 sierpnia Pogórze Gierałtowice - Brzezina II Osiek 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Kawczak (43.), 0:2 Kuźma (75), 0:3 Kuźma

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Leśniak, Frączek, Hałat (70. J. Ligus), Szatan (75. K. Ligus), Maślanka, Gałązka, Szczelina, Folga, Bochaczyk, Kamski, Makuch.

Brzezina II Osiek: Bies, Płonka, Dzierżawa, Domasik (46. Majda, 75. Mydlarz), Kawczak, M. Majda, Szczepaniak (65. M. Kawczak), Zygmunt, Walus (46. Kuźma), J. Płonka, Spisak (55. Sala). Trener: Leszek Młocek.

 

 

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/sport/pilka-nozna/pilkarski-weekend-w-efo-tabele-6/