Uczcili Niepodległość Polski na sportowo – FILM, FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 listopada 2020 12:41

Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego OSSA zorganizowało Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości.

Tak jak wszystkie inne wydarzenia sportowe na turnieju nie było publiczności.

W zawodach uczestniczyło sześć drużyn. Organizator podzielił je na dwie grupy. Rywalizujące w nich zespołu grały systemem każdy z każdym. Wszystkie mecze trwały 12 minut bez przerw. Po zakończeniu fazy grupowej drużyny z miejsc pierwszych i drugich walczyły o zwycięstwo w turnieju.

Zaskoczeniem w grupie A była porażka mistrzów amatorskiej ligi czyli JT Cleaning ze Stowarzyszeniem GOL. W drugiej grupie rywalizowali starzy znajomi z orlików. Rywalizacja o pozostanie w turnieju trwała do samego końca. Ostatecznie po zaciętym meczu Stawy Bieruń przegrały z Sharksami i odpadły.

Kolejność Grupa A: 1. Stowarzyszenie GOL (6 punktów, bilans bramkowy 8:0), 2. JT Cleaning (3,3:2), 3. Bieruń Team (0,0:9)

Kolejność Grupa B: 1. DS Bruk (6,5:0), 2. Sharks (3,4:6), 3. Stawy Bieruń (0, 3:9).

Półfinały:
Stowarzyszenie GOL – Sharks 4:2, karne 2:3
JT Cleaning – DS Bruk 1:1, karne 4:3

Mecze o trzecie i pierwsze miejsce trwały 30 minut i były podzielone na dwie połowy.