U gospodarzy słabszy dzień. U gości wręcz odwrotnie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 listopada 2019 23:13

LKS Palczowice wygrał na wyjeździe z LKS Głębowice 2:0. Teraz obie drużyny szykują się na ostatnie mecze ligowe przed przerwą zimową.

W 34. minucie Cienkosz zagrał piłkę za linię obrony. Doszedł do niej D. Miętka i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. W 65. minucie Dzidek uderzył bardzo dobrze z rzutu wolnego. Wandor poradził sobie z nim. Dobijającego B. Kowalczyka nie był jednak w stanie zatrzymać.

,,To był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Nic nam nie szło. Daliśmy się zaskoczyć rywalowi. Przeciwnik był dzisiaj o przynajmniej jedną klasę lepszy od nas” – powiedział Arkadiusz Bieszczad, zawodnik LKS Głębowice.

,,Chciałem pochwalić całą drużynę za walkę i zaangażowanie. Po ostatnim meczu sporo nad tym pracowaliśmy i mówiliśmy o tym. Dziś zdecydowanie się poprawiliśmy. Od 1. do 90. minuty byliśmy zaangażowani, agresywni, konsekwentni i dobrze poukładani. Oczywiście nie byliśmy bezbłędni, ale błędów mieliśmy bardzo mało”- powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

Sobota 2 listopada LKS Głębowice – LKS Palczowice 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 D. Miętka (34.), 0:2 B. Kowalczyk (65.)

Składy:
LKS Głębowice: Wandor, W. Brońka, Domasik, Klaczak, Nowak, Tlałka, T. Wasztyl, Z. Wasztyl, Wojtyła (60. Jaszczyk), Wysogląd, Bieszczad. Trener: Przemysław Tlałka.

LKS Palczowice: Folga, Rokowski, Romanowski, Zwierz, Cienkosz (80. Czopek), Molenda (60. Dzidek), B. Kowalczyk, K. Kowalczyk, M. Miętka, D. Miętka, Brania (88. Świergosz). Trener: Patryk Cienkosz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa