U gospodarzy skuteczność nie zawiodła

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2020 00:09

LKS Gorzów wygrał u siebie z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska 5:1. Gospodarze wykorzystali prawie wszystkie swoje sytuacje bramkowe.

W 2. minucie Ząbek otrzymał podanie ze środka Burdy i strzałem z prawej strony znalazł sposób na bramkarza. W 47. minucie jeden z zawodników zagrał długą piłkę za obrońców . Przejął ja Ząbek, po czym wywalczył sobie pozycje strzelecką i skierował futbolówkę do siatki. Wcześniej odbija się ona od słupka.

W 55. minucie prawym skrzydłem zaatakował Burda i wyłożył piłkę przed bramkę. Tam Ząbek z bliska strzelił gola strzałem z woleja. W 61. minucie Żak strzelił bramkę na 1:3. Przyjezdni mieli zaraz potem bardzo dobrą okazję na 3:2, ale jej nie wykorzystali.

W 82. minucie po odbiciu bramkę strzałem z ósmego metra po odbijance z obrońcami zdobył Grodzki.  W 86. minucie Pieczara przeprowadził indywidualną akcję. Mógł ją zakończyć podaniem, ale wybrał strzał  i wybrał dobrze.

,,Byliśmy bardzo skuteczni. Wykorzystaliśmy prawie wszystko, co mieliśmy. Kalwarianka była groźna i grała dobre spotkanie” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 19 września LKS Gorzów – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Ząbek (2.), 2:0 Ząbek (47.), 3:0 Ząbek (55.), 3:1 Żak (61.), 4:1 Grodzki )82.), 5:1 Pieczara (86.)

Składy:
LKS Gorzów: Adamski, Nędza, Śliwiński, Górski, Kaczmarczyk, Burda, Sermak (60. Domżał), Pieczara, Grodzki, Dylowicz (75. Jamróz), Ząbek. Trener: Maciej Kania.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska: Ramenda, Frączek, Buraczek, Paździorko,  Rupa, Boczarski, Oleksy, Haxhijaj, Socała, Żak (60. Turek), Kryjak (87. Tymoszuk)

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa