Tomasz Lechowicz: Zasłużyliśmy na ten sukces – ANKIETA

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 maja 2020 16:10

Od wczoraj zarząd, trenerzy, zawodnicy i kibice LKS Bulowice mogą  świętować mistrzostwo B Klasy i awans na wyższy poziom rozgrywkowy.

Poślesz swoje dziecko na trening organizowany przez kluby sportowe podczas pandemii?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Czytelników, którzy chcieliby powspominać mecze z rundy jesiennej zwycięzcy rozgrywek B Klasy zapraszam do archiwum działu piłkarskiego, gdzie znajdują się relacje z wszystkich meczów.

Rozmowa z Tomaszem Lechowiczem, prezesem i zawodnikiem LKS Bulowice.

LKS Bulowice w A Klasie już oficjalnie.

,,Cieszy mnie to bardzo. Myślę jednak, że w pełni zasłużyliśmy na ten sukces. Moim zdaniem, gdyby trzeba było grać na wiosnę, to na pewno byśmy awansowali.”

Podsumujmy rundę jesienną, czyli jak się okazało, cały sezon.

,,Bez względu na końcowy wynik w każdym meczu jesiennym byliśmy stroną przeważającą. Dobrze graliśmy piłką. ”

Planujecie jakąś oficjalną fetę, gdy będzie się już można spotykać masowo?

,,Obecnie trenujemy przestrzegając ustalonych przez rząd zasad. Zawodnicy zaznaczyli, że chcą ten sukces świętować w większym gronie. Myślę, że coś zorganizujemy.”

Czy wasz klub jest przygotowany finansowo, organizacyjnie i sportowo na powrót do A Klasy?

,,Nasza sytuacja finansowa okazała się bardziej skomplikowana niż myślałem. Jako klub mieliśmy dług. Z jego spłatą radzimy sobie jednak bardzo dobrze i wychodzimy na prostą. Na pewno będzie lepiej. Cały czas rozmawiamy z potencjalnymi sponsorami, pracujemy na boisku i całym obiekcie. Wzmocniliśmy kadrę w zimie i trenujemy. Wszystko idzie w dobrym kierunku.”

Czy wasi kibice mogą spodziewać się dużych zmian w kadrze przed rozgrywkami w A Klasie?

,,Tak. Na pewno są nam potrzebne wzmocnienia. Skład, który wygrał B Klasę jest mocny, ale wsparcie kolejnych zawodników się przyda. Obecnie bardzo poważnie rozmawiamy z dwoma piłkarzami, na których nam zależy. Być może dojdą jeszcze inni.”

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa