Terminarz rundy wiosennej klasy A

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 marca 2016 20:55

Podajemy terminarz rundy wiosennej klasy A seniorów. Podczas rozgrywek będziemy na bieżąco relacjonować mecze i prezentować wyniki tej klasy rozgrywkowej. Uczestnicy mają jeszcze możliwość wnoszenia poprawek do terminarzu.

Kolejka XII 9 kwietnia godz. 16
Górnik Brzeszcze – Przeciszovia Przeciszów
Iskra Brzezinka – LKS Rajsko
Orzeł Witkowice – LKS Jawiszowice 10 kwietnia
Strumień Polanka Wielka – Skawa Podolsze 10 kwietnia
Zatorzanka Zator – Team Sport Hejnał Kęty
Zgoda Malec – LKS Gorzów 10 kwietnia

Kolejka XIII 16 kwietnia godz. 16
LKS Gorzów – Iskra Brzezinka
LKS Jawiszowice – Zgoda Malec 17 kwietnia
LKS Rajsko – Górnik Brzeszcze
Skawa Podolsze – Orzeł Witkowice
Team Sport Hejnał Kęty – Strumień Polanka Wielka
Zatorzanka Zator – Przeciszovia Przeciszów

Kolejka XIV 23 kwietnia
Górnik Brzeszcze – LKS Gorzów
Iskra Brzezinka – LKS Jawiszowice
Orzeł Witkowice – Team Sport Hejnał Kęty 24 kwietnia
Przeciszovia Przeciszów – LKS Rajsko
Strumień Polanka Wielka – Zatorzanka Zator 24 kwietnia
Zgoda Malec – Skawa Podolsze 24 kwietnia

Kolejka XV 30 kwietnia godz. 16
LKS Gorzów – LKS Rajsko
LKS Jawiszowice – Górnik Brzeszcze
Skawa Podolsze – Iskra Brzezinka
Strumień Polanka Wielka – Przeciszovia Przeciszów
Team Sport Hejnał Kęty – Zgoda Malec
Zatorzanka Zator – Orzeł Witkowice

Kolejka XVI 7 maja godz. 16
Górnik Brzeszcze – Skawa Podolsze
Iskra Brzezinka – Team Sport Hejnał Kęty
LKS Rajsko – LKS Jawiszowice
Orzeł Witkowice – Strumień Polanka Wielka 8 maja
Przeciszovia Przeciszów – LKS Gorzów
Zgoda Malec – Zatorzanka Zator 8 maja

Kolejka XVII 14 maja godz. 16
LKS Jawiszowice – LKS Gorzów 15 maja
Przeciszovia Przeciszów – Orzeł Witkowice
Skawa Podolsze – LKS Rajsko
Team Sport Hejnał Kęty – Górnik Brzeszcze
Zgoda Malec – Strumień Polanka Wielka 15 maja
Zatorzanka Zator – Iskra Brzezinka

Kolejka XVIII 21 maja godz. 17
Górnik Brzeszcze – Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka – Strumień Polanka Wielka
LKS Gorzów – Skawa Podolsze
LKS Rajsko – Team Sport Hejnał Kęty
Przeciszovia Przeciszów – LKS Jawiszowice
Zgoda Malec – Orzeł Witkowice

Kolejka XIX 28 maja godz. 17
Orzeł Witkowice – Iskra Brzezinka 29 maja
Skawa Podolsze – LKS Jawiszowice
Strumień Polanka Wielka – Górnik Brzeszcze 29 maja
Team Sport Hejnał Kęty – LKS Gorzów
Zgoda Malec – Przeciszovia Przeciszów 29 maja
Zatorzanka Zator – LKS Rajsko

Kolejka XX 4 czerwca godz. 17
Górnik Brzeszcze – Orzeł Witkowice
Iskra Brzezinka – Zgoda Malec
LKS Gorzów – Zatorzanka Zator
LKS Jawiszowice – Team Sport Hejnał Kęty 5 czerwca
LKS Rajsko – Strumień Polanka Wielka
Przeciszovia Przeciszów – Skawa Podolsze

Kolejka XXI 11 czerwca godz. 17
Iskra Brzezinka – Przeciszovia Przeciszów
Orzeł Witkowice – LKS Rajsko 12 czerwca
Strumień Polanka Wielka – LKS Gorzów 12 czerwca
Team Sport Hejnał Kęty – Skawa Podolsze
Zatorzanka Zator – LKS Jawiszowice
Zgoda Malec – Górnik Brzeszcze 12 czerwca

Kolejka XXII 18 czerwca godz. 17
Górnik Brzeszcze – Iskra Brzezinka
LKS Gorzów – Orzeł Witkowice
LKS Jawiszowice – Strumień Polanka Wielka
LKS Rajsko – Zgoda Malec
Przeciszovia Przeciszów – Team Sport Hejnał Kęty
Skawa Podolsze – Zatorzanka Zator

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .