Terminarz rundy jesiennej czwartej grupy III Ligi

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 lipca 2018

Podajemy wstępny terminarz czwartej grupy III Ligi. 

Godziny rozpoczęcia meczów i konkretne dni podane będą później.

I Kolejka  11-12 sierpnia

Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ

Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska

Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice

Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski

Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim

Stal Kraśnik – Avia Świdnik

Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Wisła Sandomierz

II Kolejka 15 sierpnia
Avia Świdnik – Motor Lublin

Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków

Soła Oświęcim – Stal Kraśnik

Spartakus Daleszyce – Sokół Sieniawa

Wisła Puławy – Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ

Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów

Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm

III Kolejka 18-19 sierpnia

Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz

Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice
Hutnik Kraków – Wisła Puławy

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik

Motor Lublin – Soła Oświęcim

Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce

Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski

 IV Kolejka 25-26 sierpnia

Avia Świdnik – Stal Rzeszów

Czarni Połaniec – Hutnik Kraków

Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm

Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik

Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Spartakus Daleszyce – Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ

Wisła Puławy – Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska

V Kolejka 5  29 sierpnia
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce

Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska

Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec
Stal Kraśnik – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice

VI Kolejka 1-2 września
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ

Czarni Połaniec – Stal Kraśnik

Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa

Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska

Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów

Wisła Puławy – Motor Lublin
Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice

VII Kolejka  8-9 września
Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy

Motor Lublin – Czarni Połaniec

Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska

Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik

VIII Kolejka 15-16 września
Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice

Czarni Połaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Hutnik Kraków – Motor Lublin

Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm

Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik
Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska

Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ

Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski

IX Kolejka 22-23 września
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków

Motor Lublin – Sokół Sieniawa

Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Stal Rzeszów – Czarni Połaniec
Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce

X Kolejka 10 29-30 września
Czarni Połaniec – Chełmianka Chełm

Podlasie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Wisła Sandomierz – Avia Świdnik

Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice

Stal Kraśnik – Motor Lublin
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ

XI Kolejka  6-7 października
Avia Świdnik – Soła Oświęcim

Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Motor Lublin – Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce

Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa
Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy

XII Kolejka 13-14 października
Czarni Połaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm

Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik

Stal Kraśnik – Stal Rzeszów

Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice
Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim

XIII Kolejka 20-21 października

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy

Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa

Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów – Motor Lublin

Wiślanie Jaśkowice – Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków

XIV Kolejka 27-28 października
Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski

Hutnik Kraków – Wiślanie Jaśkowice

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów

Motor Lublin – Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim

Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy – Avia Świdnik

XV Kolejka 3-4 listopada

Avia Świdnik – Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków

Podhale Nowy Targ – Motor Lublin

Soła Oświęcim – Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz

Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik

XVI Kolejka 10-11 listopada
Czarni Połaniec – Soła Oświęcim
Hutnik Kraków – Avia Świdnik

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ

Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska

Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm

Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska

XVII Kolejka 17-18 listopada
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów

Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy

Soła Oświęcim – Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kalendarium



Archiwa