Terminarz II ligi juniorów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 marca 2016 17:42

Podajemy terminarz rundy wiosennej II ligi juniorów. Podczas rozgrywek będziemy na bieżąco podawać wyniki tej ligi. Kluby mogą jeszcze dokonywać korekt w terminach.

Kolejka XII 9 kwietnia, godz. 11.30
Górnik Brzeszcze – Przeciszovia Przeciszów
Korona Harmęże -Soła Łęki
Orzeł Witkowice – LKS Palczowice
LKS Piotrowice – Solavia Grojec
Team Sport Hejnał Kęty – Strumień Polanka Wielka
LKS Gorzów pauzuje.

Kolejka XIII 16 kwietnia godz. 11.30
LKS Gorzów – Team Sport Hejnał Kęty
LKS Palczowice – LKS Piotrowice
Przeciszovia Przeciszów – Orzeł Witkowice
Soła Łęki – Górnik Brzeszcze
Strumień Polanka Wielka – Korona Harmęże
Solavia Grojec pauzuje.

Kolejka XIV 23 kwietnia godz. 11.30
Górnik Brzeszcze – Strumień Polanka Wielka
Korona Harmęże – LKS Gorzów
LKS Piotrowice – Orzeł Witkowice
Solavia Grojec – Team Sport Hejnał Kęty
Soła Łęki – Przeciszovia Przeciszów
LKS Palczowice pauzuje.

Kolejka XV 30 kwietnia godz. 11.30
LKS Gorzów – Górnik Brzeszcze
LKS Palczowice – Team Sport Hejnał Kęty
LKS Piotrowice – Przeciszovia Przeciszów
Solavia Grojec – Korona Harmęże
Strumień Polanka Wielka – Soła Łęki
Orzeł Witkowice pauzuje.
Kolejka XVI 7 maja godz. 11.30
Górnik Brzeszcze – Solavia Grojec
Korona Harmęże – LKS Palczowice
Przeciszovia Przeciszów – Strumień Polanka Wielka
Soła Łęki – LKS Gorzów
Team Sport Hejnał Kęty – Orzeł Witkowice
LKS Piotrowice pauzują.

Kolejka XVII 14 maja godz. 11.30
LKS Gorzów – Strumień Polanka Wielka
LKS Palczowice – Górnik Brzeszcze
LKS Piotrowice -Team Sport Hejnał Kęty
Orzeł Witkowice – Korona Harmęże
Solavia Grojec – Soła Łęki
Przeciszovia Przeciszów pauzuje.

Kolejka XVIII 21 maja godz. 11.30
Górnik Brzeszcze – Orzeł Witkowice
Korona Harmęże – LKS Piotrowice
Przeciszovia Przeciszów – LKS Gorzów
Soła Łęki – LKS Palczowice
Strumień Polanka Wielka – Solavia Grojec
Team Sport Hejnał Kety pauzują.

Kolejka XIX 28 maja godz. 11.30
LKS Palczowice – Strumień Polanka Wielka
LKS Piotrowice – Górnik Brzeszcze
Orzeł Witkowice – Soła Łęki
Solavia Grojec – LKS Gorzów
Team Sport Hejnał Kęty – Przeciszovia Przeciszów
Korona Harmęże pauzuje.

Kolejka XX 4 czerwca godz. 11.30
Korona Harmęże – Team Sport Hejnał Kęty
LKS Gorzów – LKS Palczowice
Soła Łęki – LKS Piotrowice
Strumień Polanka Wielka – Orzeł Witkowice
Górnik Brzeszcze pauzuje.

Kolejka XXI 11 czerwca godz. 11.30
Korona Harmęże – Przeciszovia Przeciszów
LKS Palczowice – Solavia Grojec
LKS Piotrowice – Strumień Polanka Wielka
Orzeł Witkowice – LKS Gorzów
Przeciszovia Przeciszów – Solavia Grojec
Team Sport Hejnał Kęty – Górnik Brzeszcze
Soła Łęki pauzuje.

Kolejka XXII 18 czerwca godz.11.30
Górnik Brzeszcze – Korona Harmęże
LKS Gorzów – LKS Piotrowice
Przeciszovia Przeciszów – LKS Palczowice
Sola Grojec – Orzeł Witkowice
Soła Łęki – Team Sport Hejnał Kęty
Strumień Polanka Wielka pauzuje.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .