Ten jeden rzut karny

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 września 2021 21:16

LKS Jawiszowice rozegrał mecz na wyjeździe z Dalinem Myślenice. Mecz nie był ciekawym widowiskiem. Ostatecznie 1:0 wygrali gospodarze.

Jedynego gola w tym meczu zdobył w 62. minucie J. Górecki. Precyzyjnie wykonał rzut karny podyktowany za nadepnięcie przeciwnika.

„Mecz był bardzo wyrównany i nieciekawy. Były momenty gdy my przeważaliśmy, ale były też takie, w których rywal był nieznacznie lepszy”- powiedział Janusz Wrona z LKS Jawiszowice.

„Żadna ze stron nie osiągnęła zdecydowanej przewagi. Sytuacji podbramkowych w zasadzie w tym meczu nie było. Myślę, bezbramkowy remis byłby sprawiedliwy. Lekkie wskazanie byłoby na Dalin, ale tylko lekkie” – powiedział Krzysztof Kmiecik, kierownik drużyny Dalinu Myślenice.

Sobota 25 września Dalin Myślenice – LKS Jawiszowice 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 J. Górecki (62.)

Składy:
Dalin Myślenice (wyjściowy): Szuba, Przetocki, Pilch, Kałat, Wojtan, Biel, Górecki, Tokarz, Ostafin, Rusek, Jędrzejowski.

LKS Jawiszowice: Smok, Radomski, D. Płonka, Ściślak, Herman (Gibas),  Senkowski (Wysogląd), Pierlak, Kocemba, Pitry, Sitko, Frączek. Trener: Przemysław Pitry.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .