Team Sport Hejnał z LKS Rajsko w finale Pucharu Polski w PPN Oświęcim

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 września 2020 23:45

W środę odbyły się półfinały Pucharu Polski na szczeblu podokręgu oświęcimskiego. W finale, który odbędzie się 14 listopada, zagrają Team Sport Hejnał Kęty z LKS Rajsko.

W pierwszym półfinale LKS Jawiszowice na swoim obiekcie podejmował LKS Rajsko. W 29. minucie Hałat zagrał między obrońców do Sitki. Drugi z wymienionych piłkarzy oddał piłkę pierwszemu,  a ten oddał dobry strzał  na dalszy róg.

W 36. minucie rzut rożny wykonał Formas. Futbolówka odbiła się od głowy Kabary i wpadła do siatki. W 68. minucie Formas uderzył ze środka pola. Piłka trafiła do Miki, który skutecznym strzałem pokonał Kozieła.

Środa 16 września LKS Jawiszowice – LKS Rajsko 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Hałat (29.), 1:1 Kabara gol samobójczy, 1:2 Mika (68.)

Składy:
LKS Jawiszowice: Kozieł, M. Płonka, Zenon, Kabara, Sitko (87. Pierlak), Herman, Ściślak (73. D. Płonka) Wawak, Gąsiorek, Hałat, Jura. Trener: Przemysław Pitry.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Welber, Kowalik, Żyła, Formas, Warzecha (65. Ryś), Mika, Piwowar, Senkowski, Skiernik (85. Ciereszko). Trener: Mariusz Wójcik.

W Kętach Team Sport Hejnał wygrał 2:1 z KS Chełmek. Gole dla gospodarzy strzelili Cepiga i Nowicki. Dla gości trafił Nędza.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa