Team Sport Hejnał wygrał wysoko na pocieszenie

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 czerwca 2018

Team Sport Hejnał Kęty wygrał 6:0 z Solavią Grojec. Nie dało to jednak awansu do V Ligi.
O tym, że zespół z Kęt nie wygra rozgrywek A Klasy wiedzieliśmy już w czwartek, po wycofaniu się Skawy z meczu z LKS Rajsko. Gospodarze chcieli jednak zagrać z charakterem do końca.

W 10. minucie po rzucie wolnym Pietraszewskiego gola głową zdobył Oczkowski. W 15. minucie Chrapkiewicz zagrał prostopadle do Jaromina, a ten nie pomylił się. Później strzelec gola na 2:0 otrzymał podanie od Oczkowskiego i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Czwarty gol padł jeszcze w pierwszej połowie. Team Sport Hejnał rozegrał skuteczną akcję z kilkoma dobrymi podaniami. Skutecznie z powietrza z pierwszej piłki uderzył Ryłko.

W 70. minucie Jaromin zagrał do Chrapkiewicza,a  ten pokonał bramkarza strzałem głową. W 88. minucie Grzybek doszedł do futbolówki zagranej wzdłuż bramki przez Jaromina i wpakował do pustej bramki.

,,Mieliśmy dużą przewagę. Skonstruowaliśmy sporo składnych akcji i wykonaliśmy wiele celnych podań. Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny’’- powiedział Łukasz Szczepaniak, grajaąy trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

,,Przyjechaliśmy w 11 i ciężko nam się grało. Do przerwy przegrywaliśmy 0;4, więc to chyba mówi samo za siebie. Rywal był bezsprzecznie lepszy’’ – powiedział Dawid Szewczuk, trener Solavii Grojec.

Sobota 16 czerwca Team Sport Hejnał Kęty – Solavia Grojec 6;0

Bramki; 1;0  Oczkowski 10., 2;0 Jaromin 15., 3;0 Jaromin 25., 4;0 Ryłko  38., 5;0 Chrapkiewicz 70., 6;0 Grzybek 88.

Składy;

Team Sport Hejnał Kęty; Szymański, Borak, Korzonkiewicz, Januszyk, Nguyen, Ryłko, Oczkowski, Kliś zm. 46. Kowalski zm. 55. Sitarz, Pietraszewski zm. 70. Grzybek, Chrapkiewicz, Jaromin. Trener; Łukasz Szczepaniak.

Solavia Grojec; Lichość, Wisiorek, Wołek, Chowaniec, Wiktoruk, Krężel, Śliwa,Goc, Borowczyk, Kozieł, Witek. Trener; Dawid Szewczuk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa