Team Sport Hejnał wygrał wysoko na pocieszenie

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 czerwca 2018

Team Sport Hejnał Kęty wygrał 6:0 z Solavią Grojec. Nie dało to jednak awansu do V Ligi.
O tym, że zespół z Kęt nie wygra rozgrywek A Klasy wiedzieliśmy już w czwartek, po wycofaniu się Skawy z meczu z LKS Rajsko. Gospodarze chcieli jednak zagrać z charakterem do końca.

W 10. minucie po rzucie wolnym Pietraszewskiego gola głową zdobył Oczkowski. W 15. minucie Chrapkiewicz zagrał prostopadle do Jaromina, a ten nie pomylił się. Później strzelec gola na 2:0 otrzymał podanie od Oczkowskiego i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Czwarty gol padł jeszcze w pierwszej połowie. Team Sport Hejnał rozegrał skuteczną akcję z kilkoma dobrymi podaniami. Skutecznie z powietrza z pierwszej piłki uderzył Ryłko.

W 70. minucie Jaromin zagrał do Chrapkiewicza,a  ten pokonał bramkarza strzałem głową. W 88. minucie Grzybek doszedł do futbolówki zagranej wzdłuż bramki przez Jaromina i wpakował do pustej bramki.

,,Mieliśmy dużą przewagę. Skonstruowaliśmy sporo składnych akcji i wykonaliśmy wiele celnych podań. Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny’’- powiedział Łukasz Szczepaniak, grajaąy trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

,,Przyjechaliśmy w 11 i ciężko nam się grało. Do przerwy przegrywaliśmy 0;4, więc to chyba mówi samo za siebie. Rywal był bezsprzecznie lepszy’’ – powiedział Dawid Szewczuk, trener Solavii Grojec.

Sobota 16 czerwca Team Sport Hejnał Kęty – Solavia Grojec 6;0

Bramki; 1;0  Oczkowski 10., 2;0 Jaromin 15., 3;0 Jaromin 25., 4;0 Ryłko  38., 5;0 Chrapkiewicz 70., 6;0 Grzybek 88.