Team Sport Hejnał wygrał derby gminy Kęt

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 czerwca 2018

Team Sport Hejnał Kęty wygrał 3;1 z Orłem Witkowice.Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W 15. minucie Jasiński otrzymał długie podanie od D. Jekiełka, wygrał pojedynek biegowy z obrońcami., wymanewrował bramkarza i skierował piłkę do siatki. Przyjezdni wyrównali w 30. minucie. Akcję zakończoną strzałem przeprowadził Pietraszewski. Ryłko skutecznie dobił z pięciu metrów.

W 50. minucie zawodnicy zespoły z Kęt wyszli na prowadzenie. Po uderzeniu Klisia z 25 metrów futbolówka odbiła się od słupka. Pietraszewski próbował dobijać, ale piłka zatrzymała się na słupku. Dopiero Oczkowski nie pomylił się przy strzale z woleja z powietrza. Później akcję prawym skrzydłem przeprowadził Jaromin i zagrał na środek do Pietraszewskiego. Ten skierował ją do siatki na dalszy róg.

,,Więcej z gry miał przeciwnik. Wynikało to z naszej taktyki. Nastawiliśmy się na kontry. Po trzech z nich byliśmy bliscy zdobycia gola. Szkoda, że nam się nie udało. Myślę, że wtedy przeciwnik by się już nie podniósł’’ – powiedział Szymon Śliwa, grający trener Orła Witkowice.

,,To był niezły mecz. Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny. Dobrze się ustawiliśmy i dobrze realizowaliśmy założenia taktyczne’’- powiedział Łukasz Szczepaniak, grający trener Teamu Sportu Hejnał Kęty.

Sobota 3 czerwca Orzeł Witkowice – Team Sport Hejnał Kęty 1;3

Bramki; 1;0 Jasiński 15., 1;1 Ryłko 30., 1;2 Oczkowski 50., 1;3 Pietraszewski

Składy;

Orzeł Witkowice; Wróbel, Rusinek, Śliwa, Achinger, Mitoraj, K. Jekiełek zm. 46. Gołębiowski, D. Jekiełek zm.30. Janas zm. 46. Wandor,  Konefał, Sapeta zm. Paździor, Bąba, Jasiński. Trener; Szymon Śliwanhhnhhh

Team Sport Hejnał Kęty; Radwan, Borak, Korzonkiewicz, Januszyk zm. 75. Sitarz, Nguyen, Ryłko, Kliś, Oczkowski, Sitarz, Pietraszewski, Jaromin. Trener; Łukasz Szczepaniak.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa