Team Sport Hejnał pewny zwycięstwa rundy jesiennej

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 listopada 2017

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Solavią Grojec 6:1. Drużyna z Kęt jest pewna liderowania przynajmniej do wznowienia gry w rundzie wiosennej.

Przyjezdni szybko przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.  W 6. minucie Kowalski otrzymał futbolówkę od Jaromina i oddał strzał z pięciu metrów prawą nogą. W 10. minucie po stałym fragmencie gola zdobył Oczkowski. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie przyjezdnych w 33. minucie. Przy golu asystował mu Ryłko. W 42. minucie zespół z Kęt zdobył najładniejszego gola w tym spotkaniu. Zawodnicy  wchodzący w jego skład wymienili się pięcioma podaniami z pierwszej piłki. W końcowej fazie akcji Ryłko podał wzdłuż bramki. Kowalskiemu pozostało już tylko wypełnić formalności.

W drugiej połowie przyjezdni zmniejszyli tempo swoich akcji. Gospodarze skonstruowali jedną akcję, po której dopisali na swoje konto gola. Śliwka minął trzech rywali i uderzył skutecznie na dalszy słupek obok bramkarza.  Los wyniku był już jednak przesądzony. Podopieczni Łukasza Szczepaniaka dołożyli jeszcze dwa trafienia. W 65. minucie Jaromin uderzył celnie z 16 metrów w „samo okienko”. Wynik meczu strzałem zza pola karnego ustalił Oczkowski.

– Wynik był ustalony po 25 minutach. Przyjezdni byli lepsi i niesamowicie skuteczni. Nie był to jednak przypadek. Wynik mówi sam za siebie. Przeciwnik był zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie – powiedział Henryk Mazur, tymczasowy trener Solavii Grojec.

– Zdominowaliśmy pierwszą połowę i ustaliliśmy wynik. Po tej części gry dla nas mecz się skończył.  W kolejnej fazie meczu nie atakowaliśmy już z taką zawziętością, jak wcześniej, ale i tak dołożyliśmy jeszcze dwa gole – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Niedziela 5 listopada Solavia Grojec – Team Sport Hejnał Kęty 1:6 (0:4)
Bramki: 0:1 Kowalski (6.), 0:2 Oczkowski (10.), 0:3 Oczkowski (33.), 0:4 Kowalski (42.), 1:4 Śliwka, 1:5 Jaromin (65.), 1:6 Oczkowski (85.)

Składy:
Solavia Grojec: Lichość, G. Smolarek, Noworyta, Chowaniec (Żmuda), Wołek, Krzemień (Śliwka), Kowalski, Mroczek, S. Smolarek, Snażyk (Goc), Witek. Trener tymczasowy: Henryk Mazur.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan  (80. Szymański)-  Kadłubicki (80. Borak), Karpiński (75. Korzonkiewicz), Januszyk, Nguyen – Ryłko, Oczkowski, Kliś, Sitarz (55. Pietraszewski) – Kowalski (70. Grzybek), Jaromin.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa