Team Sport Hejnał odpowiednio podkręcił tempo i zasłużenie wygrał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 listopada 2020 21:29

Team Sport Hejnał Kęty wygrał u siebie z Babią Góra Sucha Beskidzka. Było to zasłużone zwycięstwo.

W 35. minucie w zamieszaniu podbramkowym skutecznie głową uderzył Oczkowski. W 56. minucie przyjezdni wyrównali. Precyzyjnie z wapna strzelił Stróżak.

W 67. minucie gospodarze znów wyszli na prowadzenie. Jurczak pokonał bramkarza strzałem z rzutu wolnego z 18 metra. W 79. minucie po rzucie rożnym golkiper Babiej Góry obronił strzał głową Oczkowskiego. Na miejscu był jednak J. Januszyk. W 88. minucie Karpiński strzelił głową na 4:1.

,,W pierwszej połowie mieliśmy sporo sytuacji bramkowych.  Po bramce dla rywali obudziliśmy się i podkręciliśmy tempo. Wygraliśmy zasłużenie” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 7 listopada Team Sport Hejnał Kęty – Babia Góra Sucha Beskidzka 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Oczkowski (35.), 1:1 Stróźak rzut karny (56.) 2:1 Jurczak (67.), 3:1 J. Januszyk (79.), 4:1 Karpiński (88.)

Team Sport Hejnał Kęty: Zieliński, Ogórek (80. Wysogląd), Januszyk, Karpiński, Waluś, Jurczak, Cepiga (62. Tarashik), Nycz (80. Rogala), Oczkowski (85. Nowicki), Żmuda, Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.

Babia Góra Sucha Beskidzka: Góry: Steczek, J. Talaga, Żmuda, Drabik, P. Burliga, Mika, Gołuszka, K. Burliga, Szarlej (83. Bańdura), Stróżak, Janiczak.